Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

opady śniegu

1.6°C 1010 hPa 89%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-12-31)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6016
euro euro 1 EUR 4.2267
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.539
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8399
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1746
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Jeleniogórscy policjanci eliminują z dróg kierowców, którzy stwarzają zagrożenie!

Jesienna aura daje się we znaki wszystkim uczestnikom ruchu. Śliska nawierzchnia, opady deszczu i szybko zapadający zmrok sprawiają, że na drogach regionu jest szczególnie niebezpiecznie. Niestety wciąż nie brakuje kierowców, którzy ignorują przepisy i narażają innych na ryzyko. W miniony weekend policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 7 kierujących, którzy złamali prawo:

2 nietrzeźwych kierowców,
3 kierowców z aktywnymi zakazami prowadzenia pojazdów,
1 kierującego po użyciu alkoholu,
1 kierowcę podejrzewanego o jazdę pod wpływem narkotyków - potwierdziło to wstępne badanie testerem. Przy tej osobie policjanci znaleźli również narkotyki.

Takie zachowania są wyjątkowo niebezpieczne, szczególnie teraz, gdy drogi wymagają od kierowców maksymalnej uwagi. Jedna nieodpowiedzialna decyzja może doprowadzić do tragedii.

Apelujemy do wszystkich kierowców!
Alkohol i narkotyki drastycznie wpływają na czas reakcji i zdolność oceny sytuacji.
Łamanie zakazów prowadzenia pojazdów to rażące lekceważenie prawa.
Dostosuj prędkość do warunków — padający deszcz, mokra jezdnia i słaba widoczność to ogromne ryzyko.
Zachowaj większy odstęp i jedź ostrożnie.
Policjanci jeleniogórscy nieustannie patrolują drogi, aby eliminować osoby stwarzające zagrożenie i dbać o bezpieczeństwo mieszkańców oraz turystów.

Dbajmy o siebie i innych. To od naszej odpowiedzialności zależy, czy bezpiecznie dojedziemy do celu.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2025-11-17 18:04

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
Najczęściej czytane

Brak tekstów w tym miesiącu.