Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

opady śniegu

0.44°C 998 hPa 81%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-12-31)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6016
euro euro 1 EUR 4.2267
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.539
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8399
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1746
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Trzymał w mieszkaniu narkotyki, broń i amunicję

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i haszysz, z których można uzyskać około 340 porcji handlowych. Ponadto mężczyzna posiadał broń i amunicję, na które nie miał właściwego zezwolenia. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Podczas interwencji w mieszkaniu mężczyzny znaleziono marihuanę i haszysz, z których można uzyskać około 340 porcji handlowych. Ponadto zabezpieczono broń i amunicję, na które mężczyzna nie posiadał wymaganego zezwolenia. Okazało się również, iż kobieta przebywająca w mieszkaniu była poszukiwana przez Sąd Rejonowy celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

wroclaw.tvp.pl

Podziel się z innymi:

2024-12-31 13:30

Przybornik
Najczęściej czytane

Brak tekstów w tym miesiącu.