NO2
5.30
ug/m3
O3
55.80
ug/m3
PM10
7.90
ug/m3
PM2.5
5.80
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- JELENIA GÓRA - SKUP ANTYKÓW - KUPIĘ ANTY... (2026.01.14)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / LIKWIDACJ... (2026.01.13)
Kupię:
- Skup aut tel 695 152 278 (2026.01.10)
Różne:
- Mobilny Serwis Siłowni Plenerowych i ... (2026.01.09)
Kupię:
- KUPIĘ STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZ... (2026.01.07)
Sprzedam:
- Sprzedam wózek dziecięcy 3w1 Bebetto Bress... (2026.01.06)
Różne:
- kompleksowa pomoc w pisaniu prac (2026.01.06)
Różne:
- Przewóz mebli, przeprowadzki, utylizacje (2026.01.05)
Różne:
- Naprawy skuterów inwalidzkich, rowerów i sp... (2026.01.05)
Kupię:
- Skup OBRAZÓW / Skup ANTYKÓW - PORZĄDKUJ... (2026.01.05)
- Piotr Jelenia:
› Starosta karkonoski podrobił maturę?
2026.01.15 17:10
- ksk:
› Starosta karkonoski podrobił maturę?
2026.01.14 00:11
- Wew:
› Zniknie dużo wody z Jeziora Pilchowickiego
2026.01.13 23:33
- Miko:
› 124 km/h w terenie zabudowanym - stracił prawo jazdy...
2026.01.10 22:19
- Do wyżej:
› Marek Siatrak rezygnuje ze stanowiska prezesa Karkon...
2026.01.09 09:49
![]() |
dolar amerykański | 1 USD | 3.6153 |
![]() |
euro | 1 EUR | 4.2068 |
![]() |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.5164 |
![]() |
funt szterling | 1 GBP | 4.858 |
![]() |
korona czeska | 1 CZK | 0.1735 |
|
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Prosimy o kontakt osoby pokrzywdzone w licytacjach fruli
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod nadzorem Prokuratora Okręgowego w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie w sprawie licytacji odbywających się na portalu internetowym www.fruli.pl.Serwis fruli.pl przedstawiał następujący schemat swojego działania. Aby móc uczestniczyć w aukcji zarejestrowany użytkownik musiał wykupić za pieniądze prawo do licytowania - "podbicie". Podbicia sprzedawane były w pakietach. Ceny pakietów były różne np. od kilku groszy do kilku zł. Użytkownik wykorzystywał podbicia w aukcji, licytując przedmiot z innymi uczestnikami licytacji, przebijając się wzajemnie. Jedno pobicie zwiększało cenę i przedłużało czas trwania licytacji. Gdy aukcja się kończyła ten kto licytował ostatni uzyskiwał prawo wykupu przedmiotu. Pozostałe osoby ponosiły koszty wykorzystanych przez siebie podbić, nie zyskując nic.
Jak w toku dotychczasowych czynności ustalili funkcjonariusze zachodzi uzasadnione podejrzenie, że licytacje prowadzone przez osoby administrujące portalem fruli.pl przebiegały niezgodnie z ogólnodostępnym regulaminem, w szczególności podejrzewa się, że w aukcji oprócz licytujących realnych osób występowały sztuczne podbicia generowane przez serwis fruli.pl tzw. boty, które zapobiegały wygrywaniu aukcji przez jej rzeczywistych użytkowników.
W związku z powyższym prosimy o kontakt osoby, które brały udział w licytacjach organizowanych na portalu www.fruli.pl, w celu ustalenia osób pokrzywdzonych oraz umożliwienie im realizacji ustawowych uprawnień pokrzywdzonego w postępowaniu karnym.
Osoby, które brały udział w licytacjach w celu nawiązania z nimi kontaktu oraz wyznaczenia właściwej dla ich miejsca zamieszkania Jednostki Policji, w której zostaną przesłuchane- powinny podać dane osobowe, adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym oraz nr telefonu, za pośrednictwem adresu e-mail fruli@jelenia-gora.policja.gov.pl wpisując w Temat wiadomości Pokrzywdzony fruli.pl lub pod nr telefonu 75/75-20-620 Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Bliższe informacje na temat dokumentów, jakie osoba stawiająca się na przesłuchanie powinna przy sobie posiadać znajdują się na stronie Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze www.jelenia-gora.policja.gov.pl/www/index.cgi w zakładce Ogłoszenie xxx.
W treści zakładki Ogłoszenie xxx:
Osoba stawiająca się na przesłuchanie w tej sprawie powinna zabrać ze sobą:
1. Dowód osobisty lub inny ważny dokument stwierdzający jej tożsamość;
Oraz jeśli posiada:
1. Adres e-mail, za pośrednictwem, którego dokonywała korespondencji związanej z licytacjami;
2. Wydruk e-mail potwierdzenia rejestracji na portalu www.fruli.pl;
3. Wydruk e-mail autoryzacji transakcji (potwierdzenie wpłaty na konto Fruli za pośrednictwem Dotpay);
4. Wydruki e-mail autoryzacji transakcji inne niż wskazane powyżej;
5. Dokument poświadczający wpłatę z tytułu brania udziału w licytacji na portalu www.fruli.pl np. wydruk przelewu z konta, wydruk płatności kartą kredytową;
6. Inne posiadane dokumenty związane z udziałem w licytacjach organizowanych na portalu www.fruli.pl.
Przesłuchanie ma na celu potwierdzenie brania udziału przez zgłaszającą się osobę w licytacjach organizowanych na portalu www.fruli.pl oraz ustalenie rzeczywistej wartości szkody jaką poniosła.
Każdy z okazanych dokumentów powinien być w dwóch egzemplarzach. Jeden z nich jako zgodność z oryginałem zostanie załączony do protokołu przesłuchania.
Pouczenie o prawach i obowiązkach pokrzywdzonego znajduje się w zakładce
KMP JG
Podziel się z innymi:
2010-11-05 18:18
› Doszło do groźnie wyglą...
2026-01-07
komentarze: 0
› Zmiany w opłatach za go...
2026-01-02
komentarze: 1
› Zniknie dużo wody z Jez...
2026-01-02
komentarze: 3
› Mamy drugi stopień zagroże...
2026-01-03
komentarze: 0
› XV Karkonoski Orszak Tr...
2026-01-05
komentarze: 0








MZK JELENIA GÓRA
PKS JELENIA GÓRA
PKP
The:protocol