388.56

124.44

17.45

9.07

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-21 o godzinie 13:00.

- Kibic do wyżej:
Wyniki i tabela po 30. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Porażka juniorów Sudetów z niepokonanym Śląskiem

W XIV kolejce ligi makroregionalnej juniorzy Sudetów Jelenia Góra przegrali na wyjeździe z WKS I Śląsk Wrocław 53:78. Ekipa z Wrocławia jest liderem tabeli i jak bo tej pory w 14 meczach nie zaznała goryczy porażki. Mimo przegranej nasz zespół pozostawił po sobie dobre wrażenie przez ponad trzy kwarty starając się dotrzymać kroku ekipie z Wrocławia. W tym okresie Sudety traciły do gospodarzy 7 – 10 punktów walecznie dążąc do uzyskania jak najlepszego rezultatu spotkania. Co warte podkreślenia nasz zespół nie trafił tylko jednego z dwunastu wykonywanych rzutów wolnych. Niewielka przewaga Śląska utrzymywała się do 34 minuty jednak w końcówce górę wzięła przewaga we wzroście (najwyższy w ich składzie Jakub Parzeński mierzył aż 211 centymetrów) i sile gospodarzy. Okres gry pomiędzy 35, a 39 minuta gry jeleniogórzanie przegrali 0:14 i stąd wynika ich aż 25 punktowa porażka w całym spotkaniu 53:78.

Śląsk I Wrocław – Sudety Jelenia Góra 78:53 (24:16, 13:12, 18:15, 23:10)
Sudety: Kozak 16, Kiełbasa 13, Raczek 7, Popkowski 5, Hajbowicz 4, Radziszewski 4, Wróblewski 4, Kubus.

2009-01-18 15:07