126.33

58.99

10.35

6.87

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-15 o godzinie 05:00.

Przegrana końcówka rezerw Carlosa Astolu

W I kolejce I ligi piłki ręcznej kobiet zespół Carlos Astol II Jelenia Góra uległ AZS AWF II Warszawa 29:30 (19:17) . Przed meczem wydawało się że gospodynie są faworytkami do zdobycia dwóch punktów, gdyż warszawianki przyjechały do Jeleniej Góry w zaledwie dziewięcioosobowym składzie. Wydarzenie na parkiecie boleśnie jednak zweryfikowały przed meczowe prognozy. W pierwszej połowie nasz zespół, po raz pierwszy prowadzony przez trenerkę Dilę Samadową grał zrywami, odskakując na kilka bramek ( 6:2 w 9 minucie, 10:7 w 17 min, 16:12 w 26 min), a następnie szybko tracąc przewagę. Do przerwy jeleniogórzanki prowadziły 17:15. Po zmianie stron pojedynek stał sie jeszcze bardziej wyrównany i na tablicy wyników wielokrotnie widniał remis. W końcówce więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki z Warszawy i wykorzystując błędy w obronie jeleniogórzanek w 57 min wyszły na dwubramkowe prowadzenie 27:29. Nasz zespół, grając w osłabieniu (na ławce kar przebywała Katarzyna Kubicka) potrafił po golach Marty Łoniewskiej i Małgorzaty Buklarewicz doprowadzić do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do AZS AWF II, który na minutę przed końcem zdobył zwycięska bramkę. Gospodynie miały jeszcze szansę na zdobycie gola na wagę remisu, jednak trzy strzały jakie w ostatnich sekundach oddała Roksana Przybysz pewnie obroniła bramkarka gości i mecz zakończył się wygraną warszawianek 29:30

Carlos Astol II Jelenia Góra - AZS AWF II Warszawa 29:30 (19:17)
Carlos Astol II: Szalek, Kozłowska, Ślusarczyk 6, Rykaczewska 5, Buklarewicz 4, Przybysz 3, Stanisławiszyn 3, Marta Łoniewska 3, Kobzar 2, Kubicka 1, Tajerle 1, Romanów 1, Magdalena Łoniewska.

2008-09-21 22:32