82.37

122.43

12.88

4.45

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-14 o godzinie 14:00.

GKS KOBIERZYCE - KARKONOSZE JG - zapis relacji na żywo

Dzisiaj na stadionie w Kobierzycach, jeleniogórskie Karkonosze zmierzą się z miejscowym GKS-em. Jak zawsze z meczu wyjazdowego przeprowadzimy relację na żywo. Wiadomości będą aktualizowane przynajmniej raz na 10 minut. Częściej w przypadku istotnych dla meczu wydarzeń. Zapraszamy przed monitory od godziny 16:30.

Kochan

1 minuta - Mecz rozpoczyna się o godzinie 16.31
10 minuta - Spotkanie toczy się przy przenikliwym zimnie i lekko padającym deszczu. W pierwszych 10 minutach na boisku nie działo się wiele ciekawego. Jedyna godna odnotowania sytuacja to strzał Wojtasa z 16 metrów odbity przez bramkarza gospodarzy. Żółtą kartką za bezsensowny faul został ukarany Gryka.
20 minuta - Z boiska wieje nudą, a gra toczy się głównie w środkowej części pola gry
23 minuta - Karkonosze prowadzą 1:0 !!! Kobierzyce tracą piłkę w środku pola, którą przejmuje Kowalski, przeprowadza kilkudziesięciometrowy rajd i zagrywa futbolówkę do środka pola karnego. Piłka trafia do obrońcy gospodarzy, ten jednak odbija ją tuż pod nogi Wojtasa, a ten pokonuje bramkarza GKS.
30 minuta - Nadal 1:0 dla Karkonoszy, które przejęły inicjatywę. Dla naszego zespołu z 16 metrów uderzał Kurzelewski lecz jego strzał zablokował obrońca gospodarzy. W odpowiedzi jeden z kobierzyczan strzelał z dystansu, jednak bardzo niecelnie
35 minuta - Jest już 2:0 dla Karkonoszy !!! Trójkową akcję Krupa - Kowalski - Kotarba sfinalizował celnym strzałem z 5 metrów ten ostatni.
40 minuta - Karkonosze powinny już wygrywać 4:0. Stuprocentowych sytuacji na podwyższenie wyniku dla naszego zespołu nie wykorzystali Kusiak i Siatrak
42 minuta - Jeleniogórzanie prowadzą już 3:0!!! Zdobywcą trzeciej bramki dla gości jest strzałem z 10 metrów pod poprzeczkę, Kowalski. W roli podającego wystąpił tym razem Wojtas.
45 minuta - Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0 dla Karkonoszy. W końcówce tej odsłony żółtą kartkę obejrzał Wojtas.

46 minuta - O godzinie 17:33 rozpoczęła się druga połowa spotkania, w zespole Karkonoszy bez zmian.
55 minuta - Zmiana w zespole Karkonoszy - W miejsce Gryki wchodzi Walczak. W międzyczasie świetną okazję marnują Karkonosze. Przy akcji 2 na bramkarza, Kowalski chciał podać do Krupy, jednak ten nie doszedł do piłki i ta opuściła boisko. Groźny strzał z dystansu oddał również Wojtas. Gospodarze próbują odrabiać straty, jednak nic z tego nie wynika.
65 minuta - Całkowita dominacja Karkonoszy. Gospodarze całkowicie się pogubili. Nie zostały uznane zostały bramki Kowalskiego i Krupy, którzy zdaniem sędziego, byli na spalonym. Akcję sam na sam przegrał Kusiak, a groźne strzały Walczaka i Wojtasa wybronił bramkarz gospodarzy.
75 minuta - Dalej wyraźna przewaga Karkonoszy. Kobierzyce stworzyły sobie jedną okazję, jednak strzał z woleja zawodnika gospodarzy mija bramkę Ciepieli. W zespole jelenigórskim debiutuje Dominik Kik, który zastępuje Wojtasa oraz za Kowalskiego Kołodziejczyk.
76 minuta - Fatalny błąd Ciepieli, który nie opanował piłki po lekkim strzale z obrębu pola karnego i piłkę z metra do bramki wepchnął Kras. GKS - KARKONOSZE 1:3
80 minuta - Zmiana: Biskupski za Kotarbę, który wcześniej dostał żółtą kartkę. 2 bardzo groźne kontry Karkonoszy, ale strzał Walczaka wybił obrońca, a w sytuacji Kusiaka i Krupy radzi sobie bramkarz.
85 minuta - Wynik bez zmian, na boisku Karkonosze urządzili sobię zabawę, kto zmarnuję lepszą okazję... Walczak przegrywa sam na sam, a Krupa nie trafia do pustej bramki z 5 metrów.
90 minuta - Sędzia dolicza 4 minuty, żółta kartka dla Kurzelewskiego
94 minuta - Koniec meczu! Karkonosze Jelenia Góra pokonują GKS Kobierzyce i podtrzymują passe zwycięstw! Po meczu, za dyskusję z sędzią żółtą kartką został ukarany Ciepiela.

2008-09-20 10:48