100.47

129.44

12.40

4.43

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-14 o godzinie 18:00.

Przyjaciele Gola pogrążają lidera

Nie ma mocnych na Przyjaciół Gola. Beniaminek B-klasy nadal może poszczycić się mianem druzyny niepokonanej, a dzisiaj wysoko pokonał czołową ekipę swojej grupy – LZS Kostrzyca. W pierwszej bezbramkowej połowie zdecydowanie przeważali gospodarze, ale żadnej ze stworzonych sytuacji nie udało im się zamienić na gola. Raz co prawda do siatki trafił Łukasz Janik, ale sędzia tego gola nie uznał.
W drugiej połowie worek z golami się rozwiązał. Najpierw strzałem głową wynik meczu otworzył Robert Jałgiejczuk, a chwilę później na 2-0 podwyższył Michał Szczotka. Kilka minut po stracie gola piłkarze z Kostrzycy mieli okazję zdobyć kontaktowego gola, ale jeden z zawodników tego zespołu fatalnie przestrzelił rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z jeleniogórzan. Ostatecznie gości dobił Łukasz Janik ustalając wynik spotkania na 3-0.

PRZYJACIELE GOLA JG – LZS KOSTRZYCA 3-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Jałgiejczuk, 2-0 Szczotka, 3-0 Janik.
Żółte kartki: Subaszewski, Miturski oraz Wielosik.
Widzów: 15.

PG: Miturski – Bukat, Łebzuch (65’ Gajewski), Kuźniar, Ziobro, Lizak (46’ Suboczewski), Jałgiejczuk, Janik, Szczotka (80’ Jemai), Ciszewski, Łęcki (46’ Jankowski).
KOSTRZYCA: Mrozik – Muzyczko, Rams, Wielosik, Borek, Drogos, Ługoński, Gurazda (59’ Janos), Łyczek, K. Krzyszkowski, Ł. Krzyszkowski (35’ Barnaś, 64’ Kądzielewski).

2008-09-14 23:55