100.69

103.06

12.66

4.75

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-14 o godzinie 09:00.

Olimpia Kowary wygrywa w pojedynku beniaminków

Z meczu na mecz coraz lepiej spisuje się kowarska Olimpia. Dzisiaj podopieczni trenera Tomasza Hutnika wysoko pokonali GKS Raciborowice udowadniając, że zły początek sezonu mają już na dobre za sobą.
Do meczu z GKS-em kowarzanie przystąpili bez kilku podstawowych zawodników m.in. Szujewskiego i Jacaka. W pierwszej połowie trwał wyrównany pojedynek z lekkim wskazaniem na miejscowych, jednak to goście stworzyli największe zagrożenie, gdy po strzale jednego z raciborowiczan piłka trafiła w poprzeczkę. Do przerwy 0-0.
W drugiej połowie miejscowi ostro zabrali się do roboty, ale przez długi okres nie udawało im się pokonać bramkarza gości, któremu sprzyjało szczęście, a po strzałach Szczurka i Glińskiego w sukurs przyszły mu słupek i poprzeczka. W 75-ej minucie ponad dwustu widzów mogło unieść ręce w geście triumfu, gdy Czuba efektownym strzałem z rzutu wolnego zdobył upragnioną bramkę. Piłkarze Olimpii poszli za ciosem i w 83-ej minucie Gliński dopełnił formalności. Ostatni gol padł po filmowym kontrataku, a jego strzelcem był Jakub Hobgarski. W następnej kolejce kowarzanie zagrają z kolejnym beniaminkiem, tym razem będzie to Cosmos Radzimów. Miejmy nadzieję, że również w tym meczu Olimpia zgarnie całą pulę.

OLIMPIA KOWARY – GKS RACIBOROWICE 3-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Czuba 75’, 2-0 Gliński 83’, 3-0 J. Hobgarski 91’.
Żółte kartki: Gliński oraz ?.
Widzów: 250.

OLIMPIA: Szpytma – Krzysztoń, Czuba, Ożóg, Szczurek (76’ Maciejski), Kosek, Skowron, Gliński, P. Hobgarski, Jakubiak, J. Hobgarski.

2008-09-13 22:33