245.76

23.57

23.54

17.81

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-29 o godzinie 06:00.

Wygrana Chojnika na inaugurację A-klasy

Od zwycięstwa rozpoczął swoją przygodę z A-klasa jeleniogórski Chojnik. Zespół prowadzony przez Dariusza Michałka po twardej walce pokonał Pogoń Świerzawę 3-2, a decydującego o zwycięstwie gola w doliczonym czasie gry zdobył właśnie grający trener ciepliczan.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, nieco lepsze w niej wrażenie sprawiali goście. To właśnie świerzawianie otworzyli wynik mecz w 55-ej minucie, strzelając gola po skutecznie egzekwowanym przez Mariusza Sielacha rzucie karnym. Odpowiedź jeleniogórzan była błyskawiczna, już pięć minut później rzut wolny egzekwował Dariusz Michałek. Piłkę po jego strzale wprost pod nogi Łukasza Szymczaka wybił bramkarz Pogoni i remis stał się faktem. W 70-ej minucie faulowany w polu karnym był Paweł Pakosz, rzut karny na gola pewnie zamienił Dariusz Sikorski. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną gospodarzy 2-1, w 85-ej minucie Daniel Czapiewski pokonał Grzegorza Olczyka dobijając strzał w poprzeczkę jednego ze swoich kolegów. Jak się okazało strata gola nie podłamała piłkarzy Chojnika. W doliczonym czasie gry rozstrzygającą akcję przeprowadził Michałek, który technicznym strzałem tuż przy słupku pokonał bramkarza przyjezdnych, czym uradował swoich kolegów i licznie przybyłych na stadion przy Podchorążych kibiców.

2008-08-24 22:46