201.19

60.72

14.68

8.62

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-28 o godzinie 23:00.

Kanonada Woskara w meczu z Victorią

Od mocnego uderzenia rozpoczęli dzisiaj sezon piłkarze Woskaru Szklarska Poręba. Podopieczni Marcina Ramskiego rozgromili Victorię Czadrów 8-1, a losy meczu rozstrzygnęły się praktycznie w pierwszych 10 minutach gdy Woskar zaaplikował rywalom cztery gole!
Mecz z Victorią odbył się na boisku w Starej Kamienicy, gdyż na stadionie w Wojcieszycach trwa remont murawy. Od pierwszej minuty wydarzenia na boisku zdominowali nominalni gospodarze, którzy już w 2-ej minucie po strzale Rafała Kowalskiego objęli prowadzenie. Chwilę później na 2-0 podwyższył Damian Woźniak, a w 8-ej i 10-ej minucie swoje trafienia zaliczyli Arkadiusz Gawlik i Tomasz Sobolewski. Pomimo wielu dogodnych okazji dla Woskaru wynik do przerwy nie uległ już zmianie.
Po przerwie ton grze nadal nadawali piłkarze ze Szklarskiej Poręby. Ponownie do bramki czadrowian trafili Sobolewski i Gawlik, a w dalszych minutach wynik na 8-0 podwyższyli Przemysław Biernat i Rafał Masłowski. W końcówce spotkania debiutującego w Woskarze byłego bramkarza Karkonoszy Marcina Stankiewicza pokonała Skierski, ale gol honorowy to jedyne na co było stać gości tego dnia.

Stankiewicz – Jahn, Masłowski, Kowalski, Woźniak (50’ Mackiewicz), Wołczyk, Sobolewski (72’ Kandyba), Larysz, Misiura, Gawlik (80’ Gibki), Stefanowicz (65’ Biernat).

2008-08-24 21:16