187.04

112.38

7.36

4.25

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-27 o godzinie 12:00.

Remis rezerw Finepharmu Carlosa z uczennicami z SMS Gliwice

Piłkarki ręczne KS Finepharm Carlos II Jelenia Góra podzieliły się punktami z SMS - em Gliwice. Spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozegrane w ramach XIII kolejki I ligi, w hali przy ul. Złotniczej, zakończyło się remisem 25:25.
Mecz z SMS - em Gliwice rezerwy Finepharmu Carlosa rozpoczęły źle. W pierwszym kwadransie jeleniogórzanki słabo broniły i miały duże problemy z wstrzeleniem się w bramkę gości. Uczennice z Gliwic wykorzystując niemoc gospodyń w 18 min prowadziły już 11:6, jednak od tego momentu podopieczne trenera Dariusza Jarosza zabrały sie do roboty. Dzięki uszczelnieniu defensywy jeleniogórzanki pozwoliły gościom rzucić już do końca pierwszej polowy zaledwie jednego gola, same zdobywając ich siedem i na przerwę schodziły prowadząc 13:12. Pierwsze minuty po zmianie stron upływały pod znakiem jeszcze lepszej gry Finepharmu Carlosa II i po golu Magdaleny Tajerle gospodynie w 39 min. wygrywały juz 18:14. Przez kolejne 15 minut jeleniogórzanki, w barwach których znakomity mecz rozgrywała Sabina Kobzar utrzymywały kilku bramkową przewagę. W 53 minucie było 25:21 dla gospodyń, które jednak w końcówce zupełnie pogubiły sie w ataku, popełniając kilka prostych strat. Dzięki temu gliwiczanki zdołały odrobić starty i po 60 min rywalizacja zakończyła się remisem po 25.

KS Finepharm Carlos II - SMS Gliwice 25:25 (13:12)
KS Finepharm Carlos II: Szalek, Kozłowska, Kobzar 12, Rykaczewska 3, Ślusarczyk 2, Angelika Wasiucionek 2, Tajerle 2, Muras 1, Buklarewicz 1, Szymczyk 1, Emilia Wasiucionek 1, Łoniewska, Romanów.

2008-02-10 17:41