197.56

33.59

18.63

15.88

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-04 o godzinie 22:00.

Udany start juniorek Finepharm Carlos w ćwierćfinale MP

Znakomicie rozpoczęły swój udział w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej zawodniczki KS Finepharm Carlos Jelenia Góra. Gospodynie zawodów odbywających się w hali przy ul. Złotniczej rozgromiły, po jednostronnym spotkaniu MKS Zgierz 39:19 (20:11).
Spotkanie od pierwszych minut toczyło się przy wyraźnej dominacji jeleniogórzanek, w barwach których znakomite zawody rozgrywały zwłaszcza Magdalena Tajerle oraz Karolina Muras. Podopieczne trenera Dariusza Jarosza, które bronią tytułu mistrzyń Polski wywalczonego przed rokiem górowały nad swoimi rywalkami wyszkoleniem technicznym oraz dojrzałością taktyczną. Mimo że jeleniogórski szkoleniowiec dokonywał licznych zmian w składzie przewaga jego podopiecznych stale rosła. Do przerwy Finepharm Carlos wygrywał już 20:11. W pierwszych dziewięciu minutach po zmianie stron jeleniogórzanki rzuciły osiem goli nie tracąc żadnej i ich przewaga wynosiła już 17 trafień. W kolejnych minutach gospodynie kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie i po 60 minutach gry zwyciężyły 39:19. Jutro w kolejnym spotkaniu zawodów przeciwnikiem naszych dziewczyn będzie Spartakus Otmuchów.

W innym meczu pierwszego dnia turnieju ćwierćfinałowego Sparta Gubin rozgromiła Spartakusa Otmuchów 46:21.

Finepharm Carlos Jelenia Góra - MKS Zgierz 39:19 (20:11)

Finepharm Carlos: Szalek, Kozłowska, Baranowska, Tajerle 8, Kobzar 8, Muras 7, Rykaczewska 4, Romanow 3, Konsur 3, Łoniewska 2, Kubicka 2, Buklarewicz 2, Michalska.