Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie duże

15.47°C 1013 hPa 67%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Usługi:
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Dam pracę:
- monter/ślusarz (2026.06.15)
Nieruchomość: sprzedam:
- 1h. ziemi pomiędzy Maciejową a Komarnem (2026.06.11)
Sprzedam:
- Citroen c4 coupe (2026.05.31)
Szukam pracy:
- Koszenie trawy/ Mycie kostki - podjaz... (2026.05.28)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Wynajmę mieszkanie we Wleniu bez posred... (2026.05.28)
Dam pracę:
- Praca na budowie w Niemczech (2026.05.26)
Nieruchomość: sprzedam:
- Mieszkanie na wsi tanio (2026.05.25)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Wynajmę mieszkanie (2026.05.21)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW Jelenia Góra - Kupię Antyki po... (2026.05.20)
Szukam pracy:
- Elektryk pod ręką z uprawnieniami SEP (2026.05.18)
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-06-15)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6588
euro euro 1 EUR 4.2447
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6118
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9111
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1759
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Norwid Cafe - nowa kawiarnia w Teatrze im. C.K. Norwida zaprasza gości

Już dzisiaj, 22 maja 2026 roku, o godzinie 17:00 Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze otworzy swoje progi dla miłośników dobrej kawy i teatralnych klimatów. W gmachu sceny ruszy bowiem zupełnie nowe miejsce spotkań - kawiarnia o nazwie Norwid Cafe.

Goście będą mogli usiąść wśród zieleni, skosztować aromatycznej kawy i domowego ciasta, a przy okazji na chwilę zwolnić tempo codzienności. Organizatorzy zapowiadają wnętrze pełne roślin oraz atmosferę, w której sztuka teatralna spotyka się ze sztuką dobrego smaku. To propozycja zarówno dla widzów przychodzących na spektakle, jak i mieszkańców szukających miejsca na rozmowę.

Norwid Cafe ma być nie tylko punktem gastronomicznym, lecz także przestrzenią kulturalnych spotkań w sercu Jeleniej Góry. Teatr zachęca, by wpaść na kawę, pogawędkę i odrobinę przyjemności pośród sztuki. To dobra okazja, by odwiedzić jedną z najważniejszych instytucji kultury regionu.

Źródło: teatrnorwida.pl

Podziel się z innymi:

2026-05-22 09:17

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

zielonagora @ 213.25.113.*

wysłany: 2026-05-23 06:30

Teatr i kawa w jednym miejscu - czemu nie, może przyciągnie kogoś, kto normalnie by tu nie zajrzał.

Waldek @ 79.188.174.*

wysłany: 2026-05-24 08:30

Domowe ciasto i kawa w teatrze - mam nadzieję, że to nie tylko ładne hasło na otwarcie, a potem tyle ich widzieli.

baca @ 213.76.251.*

wysłany: 2026-05-24 14:00

Jelenia Góra ma fajne miejsca, ale kawiarnia w teatrze to coś, czego naprawdę brakowało. Trzeba będzie wpaść.

Mirka @ 169.51.96.*

wysłany: 2026-05-24 14:30

Ciekawe czy będzie można przyjść też bez biletu na spektakl, po prostu na kawę i posie dzieć chwilę. Bo jeśli tak, to naprawdę fajny pomysł na ożywienie teatru na co dzień.

Stefek @ 141.137.6.*

wysłany: 2026-05-24 15:30

Klimat teatru plus kawa i ciasto - brzmi jak idealne miejsce na sobotnie przedpołudnie. Mam nadzieję, że otwarte też w dni, kiedy nie ma spektakli.

karmel @ 217.153.47.*

wysłany: 2026-05-24 20:00

Wiecie co, to akurat ma sens - teatr stoi pusty między spektaklami, a tak może ludzie po prostu wpadną na kawę i przy okazji zobaczą plakaty, zainteresują się czymś. Takie miejsca żyją albo nie, zobaczymy za rok.

zenek @ 195.38.12.*

wysłany: 2026-05-25 07:30

Nazwa kawiarni po patronie teatru - nie mogli wymyślić czegoś mniej oczywistego, ale dobra, ważne żeby kawa była przyzwoita.

wrzesien @ 83.9.142.*

wysłany: 2026-05-26 19:00

Cały problem z takimi kawiarniami w instytucjach kultury to godziny otwarcia - zobaczymy czy będzie czynna też w środy rano, czy tylko przed spektaklami wieczorem.

Danka @ 217.8.178.*

wysłany: 2026-05-27 12:00

Mam nadzieję, że zieleni tam faktycznie dużo, bo takie miejsca z roślinami i kawą to teraz magnes na ludzi. Byleby nie zrobili z tego zwykłej kantyny z ekspresem.

Kacper @ 80.245.179.*

wysłany: 2026-05-27 20:00

Domowe ciasto to zawsze brzmi zachęcająco, ale zobaczymy czy faktycznie domowe, czy z jakiegoś hurtowego dostawcy. Diabeł tkwi w szczegółach.

rysiek @ 94.78.150.*

wysłany: 2026-05-28 06:00

17:00 to akurat dobra godzina, bo człowiek po pracy może wpaść przed ewentualnym spektaklem. Pytanie tylko czy w wakacje też będą czynni, czy zamkną razem z sezonem artystycznym.

gosia @ 91.222.127.*

wysłany: 2026-05-28 07:00

Hm, nie do końca rozumiem czemu takie miejsca otwierają akurat w maju - za chwilę lato, ludzie wychodzą na zewnątrz. Ale może właśnie o to chodzi, żeby przyciągnąć kogoś latem kiedy spektakli mniej.

flipek @ 46.205.233.*

wysłany: 2026-05-28 21:00

Sam jestem ciekawy jak długo utrzyma ten 'domowy' charakter - znam kilka podobnych miejsc, które zaczęły z wielkim rozmachem, a po pół roku zostały ekspres i ciastko z celoofanu.

Totti @ 31.60.124.*

wysłany: 2026-05-30 00:44

Nie piję kawy po godz.17… Szkoda, że godziny otwarcia tylko późnym popołudniem.


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
Najczęściej czytane

› Ponad 550 uczestników na t... czas 2026-06-03
komentarze komentarze: 20


› Spór polityczny w Jeleniej... czas 2026-06-12
komentarze komentarze: 6


› Jelenia Góra: dzieci uczył... czas 2026-06-14
komentarze komentarze: 1


› Szklarska Poręba: rewital... czas 2026-06-10
komentarze komentarze: 3


› Papierowe klucze - niez... czas 2026-06-09
komentarze komentarze: 4