NO2
5.30
ug/m3
O3
55.80
ug/m3
PM10
7.90
ug/m3
PM2.5
5.80
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Dam pracę:
- monter/ślusarz (2026.06.15)
Nieruchomość: sprzedam:
- 1h. ziemi pomiędzy Maciejową a Komarnem (2026.06.11)
Sprzedam:
- Citroen c4 coupe (2026.05.31)
Szukam pracy:
- Koszenie trawy/ Mycie kostki - podjaz... (2026.05.28)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Wynajmę mieszkanie we Wleniu bez posred... (2026.05.28)
Dam pracę:
- Praca na budowie w Niemczech (2026.05.26)
Nieruchomość: sprzedam:
- Mieszkanie na wsi tanio (2026.05.25)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Wynajmę mieszkanie (2026.05.21)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW Jelenia Góra - Kupię Antyki po... (2026.05.20)
Szukam pracy:
- Elektryk pod ręką z uprawnieniami SEP (2026.05.18)
- gornik73:
› Szklarska Poręba: dotacje na wymianę starych pieców...
2026.06.15 19:46
- Kibic:
› Wyniki i tabela po 30. kolejce Klasa okręgowa
2026.06.15 19:33
- zibi:
› Spór polityczny w Jeleniej Górze. PiS krytykuje wład...
2026.06.15 19:17
- lzs:
› Wyniki i tabela po 30. kolejce Klasa okręgowa
2026.06.15 19:01
- karolka:
› Gala Sportu 2026 w Szklarskiej Porębie - podziękowan...
2026.06.15 18:30
![]() |
dolar amerykański | 1 USD | 3.6588 |
![]() |
euro | 1 EUR | 4.2447 |
![]() |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.6118 |
![]() |
funt szterling | 1 GBP | 4.9111 |
![]() |
korona czeska | 1 CZK | 0.1759 |
|
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Norwid Cafe - nowa kawiarnia w Teatrze im. C.K. Norwida zaprasza gości
Już dzisiaj, 22 maja 2026 roku, o godzinie 17:00 Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze otworzy swoje progi dla miłośników dobrej kawy i teatralnych klimatów. W gmachu sceny ruszy bowiem zupełnie nowe miejsce spotkań - kawiarnia o nazwie Norwid Cafe.Goście będą mogli usiąść wśród zieleni, skosztować aromatycznej kawy i domowego ciasta, a przy okazji na chwilę zwolnić tempo codzienności. Organizatorzy zapowiadają wnętrze pełne roślin oraz atmosferę, w której sztuka teatralna spotyka się ze sztuką dobrego smaku. To propozycja zarówno dla widzów przychodzących na spektakle, jak i mieszkańców szukających miejsca na rozmowę.
Norwid Cafe ma być nie tylko punktem gastronomicznym, lecz także przestrzenią kulturalnych spotkań w sercu Jeleniej Góry. Teatr zachęca, by wpaść na kawę, pogawędkę i odrobinę przyjemności pośród sztuki. To dobra okazja, by odwiedzić jedną z najważniejszych instytucji kultury regionu.
Źródło: teatrnorwida.pl
Podziel się z innymi:
2026-05-22 09:17
Komentarze
Waldek @ 79.188.174.*
wysłany: 2026-05-24 08:30
Domowe ciasto i kawa w teatrze - mam nadzieję, że to nie tylko ładne hasło na otwarcie, a potem tyle ich widzieli.
baca @ 213.76.251.*
wysłany: 2026-05-24 14:00
Jelenia Góra ma fajne miejsca, ale kawiarnia w teatrze to coś, czego naprawdę brakowało. Trzeba będzie wpaść.
Mirka @ 169.51.96.*
wysłany: 2026-05-24 14:30
Ciekawe czy będzie można przyjść też bez biletu na spektakl, po prostu na kawę i posie dzieć chwilę. Bo jeśli tak, to naprawdę fajny pomysł na ożywienie teatru na co dzień.
Stefek @ 141.137.6.*
wysłany: 2026-05-24 15:30
Klimat teatru plus kawa i ciasto - brzmi jak idealne miejsce na sobotnie przedpołudnie. Mam nadzieję, że otwarte też w dni, kiedy nie ma spektakli.
karmel @ 217.153.47.*
wysłany: 2026-05-24 20:00
Wiecie co, to akurat ma sens - teatr stoi pusty między spektaklami, a tak może ludzie po prostu wpadną na kawę i przy okazji zobaczą plakaty, zainteresują się czymś. Takie miejsca żyją albo nie, zobaczymy za rok.
zenek @ 195.38.12.*
wysłany: 2026-05-25 07:30
Nazwa kawiarni po patronie teatru - nie mogli wymyślić czegoś mniej oczywistego, ale dobra, ważne żeby kawa była przyzwoita.
wrzesien @ 83.9.142.*
wysłany: 2026-05-26 19:00
Cały problem z takimi kawiarniami w instytucjach kultury to godziny otwarcia - zobaczymy czy będzie czynna też w środy rano, czy tylko przed spektaklami wieczorem.
Danka @ 217.8.178.*
wysłany: 2026-05-27 12:00
Mam nadzieję, że zieleni tam faktycznie dużo, bo takie miejsca z roślinami i kawą to teraz magnes na ludzi. Byleby nie zrobili z tego zwykłej kantyny z ekspresem.
Kacper @ 80.245.179.*
wysłany: 2026-05-27 20:00
Domowe ciasto to zawsze brzmi zachęcająco, ale zobaczymy czy faktycznie domowe, czy z jakiegoś hurtowego dostawcy. Diabeł tkwi w szczegółach.
rysiek @ 94.78.150.*
wysłany: 2026-05-28 06:00
17:00 to akurat dobra godzina, bo człowiek po pracy może wpaść przed ewentualnym spektaklem. Pytanie tylko czy w wakacje też będą czynni, czy zamkną razem z sezonem artystycznym.
gosia @ 91.222.127.*
wysłany: 2026-05-28 07:00
Hm, nie do końca rozumiem czemu takie miejsca otwierają akurat w maju - za chwilę lato, ludzie wychodzą na zewnątrz. Ale może właśnie o to chodzi, żeby przyciągnąć kogoś latem kiedy spektakli mniej.
flipek @ 46.205.233.*
wysłany: 2026-05-28 21:00
Sam jestem ciekawy jak długo utrzyma ten 'domowy' charakter - znam kilka podobnych miejsc, które zaczęły z wielkim rozmachem, a po pół roku zostały ekspres i ciastko z celoofanu.
Totti @ 31.60.124.*
wysłany: 2026-05-30 00:44
Nie piję kawy po godz.17… Szkoda, że godziny otwarcia tylko późnym popołudniem.
› Ponad 550 uczestników na t...
2026-06-03
komentarze: 20
› Spór polityczny w Jeleniej...
2026-06-12
komentarze: 6
› Jelenia Góra: dzieci uczył...
2026-06-14
komentarze: 1
› Szklarska Poręba: rewital...
2026-06-10
komentarze: 3
› Papierowe klucze - niez...
2026-06-09
komentarze: 4









MZK JELENIA GÓRA
PKS JELENIA GÓRA
PKP
The:protocol
zielonagora @ 213.25.113.*
wysłany: 2026-05-23 06:30
Teatr i kawa w jednym miejscu - czemu nie, może przyciągnie kogoś, kto normalnie by tu nie zajrzał.