Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

30.64°C 1021 hPa 33%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-07-29)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7962
euro euro 1 EUR 4.3263
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6347
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0511
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1789
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli. Kierował wbrew zakazowi.

Policjanci z Kowar zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego, który kierował motocyklem bez aktualnych badań technicznych wbrew zakazowi sądowemu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz o kierowanie wbrew zakazowi sądowemu.
23 maja 2025 roku, około godziny 10.30 policjanci na ulicy Wojska Polskiego w Mysłakowicach przy rondzie z ulicą Szkolną zauważyli mężczyznę jadącego motocyklem. Mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej, gdyż posiadali informację, że mężczyzna może prowadzić pojazd wbrew zakazowi sądowemu.
Włączyli sygnały świetle, dźwiękowe i dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak on nie zareagował, tylko przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Mężczyzna wjechał w drogę szutrową, dojechał do lasu, stracił panowanie nad motocyklem, porzucił go i uciekł pieszo. Kilkanaście minut później mundurowi go zatrzymali w jego miejscu zamieszkania, gdzie ukrył się przed nimi na strychu za kominem. Kierującym okazał się 44-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego.
Okazało się, że mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami, a motocykl nie posiadał badań technicznych.
Teraz mieszkaniec powiatu karkonoskiego za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2025-05-26 18:03

Przybornik
Najczęściej czytane

› Nawałnica spustoszyła D... czas 2026-07-16
komentarze komentarze: 2


› Jelenia Góra: pokłócił się z pa... czas 2026-07-17
komentarze komentarze: 14


› Jelenia Góra: niesprawna c... czas 2026-07-23
komentarze komentarze: 6


› Jelenia Góra: policjanci z... czas 2026-07-22
komentarze komentarze: 5


› Jelenia Góra: nawałnica us... czas 2026-07-15
komentarze komentarze: 9