Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie duże

8.07°C 1004 hPa 88%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-10-29)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6399
euro euro 1 EUR 4.2374
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5716
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8119
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1742
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Policjanci zatrzymali kobietę, która kilka razy zapłaciła za zakupy kartą innej osoby

Policjanci z Karpacza zatrzymali mieszkankę powiatu wołowskiego, która posłużyła się kilka razy kartą płatniczą innej osoby, którą jak twierdziła znalazła. Zapłaciła nią za zakupy. Kiedy próbowała kolejny raz ją wykorzystać, okazało się, że konieczne jest podanie pinu, którego nie znała. Usłyszała 4 zarzuty. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 42-letnią mieszkankę powiatu wołowskiego podejrzaną o kradzieże z włamaniem i usiłowanie kradzieży z włamaniem.
Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta w lutym br. wybrała się na wycieczkę do Karpacza. Okazało się, że podczas pobytu kilka razy za zakupy w sklepach zapłaciła kartą innej osoby, którą jak twierdziła znalazła. Próbowała jeszcze raz z niej skorzystać, jednak celu nie zrealizowała z uwagi na fakt, że tym razem konieczne było podanie pinu, którego nie znała.
Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 42-letnią mieszkankę powiatu wołowskiego podejrzewaną o popełnienie tych czynów. Kobieta usłyszała 4 zarzuty w tej sprawie.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 42-latka za przestępstwa, o które jest podejrzana odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci apelują o pilnowanie swojego mienia. W przypadku podejrzenia kradzieży karty bądź posłużenia sią nią przez osoby nieuprawnione należy ją zablokować i zgłosić się do najbliższej jednostki policji w celu złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2024-07-19 13:55

Przybornik
Najczęściej czytane

› Remont ul. Mickiewicza ... czas 2025-10-02
komentarze komentarze: 0


› Budowa strefy relaksu p... czas 2025-10-01
komentarze komentarze: 0


› Kolejny spór o drogę w powie... czas 2025-10-17
komentarze komentarze: 3


› Droga ekspresowa połącz... czas 2025-10-01
komentarze komentarze: 0


› Zakończyło się głosowanie na... czas 2025-10-16
komentarze komentarze: 0