Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie duże

1.41°C 1020 hPa 80%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-12-15)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.5928
euro euro 1 EUR 4.2192
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5128
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8098
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1737
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Kierowca z narkotykami wpadł podczas kontroli drogowej

Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających, które ukrył w bieliźnie, a następnie podczas czynności próbował zjeść. Z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych. Zatrzymany wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna najprawdopodobniej kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających, co potwierdziło badanie testerem. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie narkotyków.
10 marca 2024 roku, około godziny 15.00 policjanci podczas patrolu w Kostrzycy zauważyli pojazd marki Audi, a za kierownicą znanego im mężczyznę, który podejrzewany był o kierowanie pod wpływem środków odurzających.
Zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierowcą pojazdu był 31-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Podczas czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Badanie testerem wskazało, że kierował będąc pod działaniem środków odurzających. W związku z tym pobrano mu krew do badań.
W trakcie czynności okazało się, że 31-latek w bieliźnie ukrył woreczki strunowe z narkotykami, które próbował zjeść. Mundurowi zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych.
Mieszkaniec powiatu karkonoskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że mężczyzna kierował będąc pod wpływem środków odurzających, to odpowie on również za to przestępstwo. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2024-03-11 13:18

Przybornik
Najczęściej czytane

› Odpowiedzialna reakcja ... czas 2025-12-09
komentarze komentarze: 0


› Jarmark Świąteczny 2025... czas 2025-12-12
komentarze komentarze: 0


› Sylwester 2025: Łobuzy ... czas 2025-12-08
komentarze komentarze: 0


› 87-latek potrącony na p... czas 2025-12-04
komentarze komentarze: 0


› Autobusem ze Szklarskie... czas 2025-12-04
komentarze komentarze: 0