Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

CO

0.81

mg/m3

O3

109.48

ug/m3

PM10

7.71

ug/m3

PM2.5

4.53

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-07-16 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

27.4°C 1013 hPa 50%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- Gracz:
Terminarz B klasy 2024/2025
czas 2024.07.16 17:09

- yanker:
Barycz lepsza przy Złotniczej 12
czas 2024.07.16 16:25

- Koło:
Terminarz B klasy 2024/2025
czas 2024.07.16 16:20

- Wychowanki ....:
Isands Wichoś odkrywa pierwsze karty
czas 2024.07.16 15:33

- Gr 3 tabela koniec sezonu:
Terminarz B klasy 2024/2025
czas 2024.07.16 14:51

Kursy walut (akt. 2024-07-16)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.9083
euro euro 1 EUR 4.2604
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.3658
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0668
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1679
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Podsumowanie rundy jesiennej w IV lidze dolnośląskiej

Słowianin potwierdził, że dyspozycja z poprzednich rozgrywek nie była przypadkiem. Rozczarowała końcówka rundy w wykonaniu Baryczy. Rezerwy Miedzi zdecydowanie lepszym ze spadkowiczów. Trwoga w wielu klubach, bo 10, to ostatnie bezpieczne miejsce. Górnik Złotoryja otwiera strefę barażową, Prochowiczanka strefę spadkową. Czterech trenerów straciło pracę, trzech w trakcie rozgrywek, jeden tuż po ich zakończeniu.

1. SŁOWIANIN WOLIBÓRZ

51 bramek: 9 - Łukasz Szczepaniak, 8 - Adrian Niewiadomski, 6 - Oskar Trzepacz, Dorian Krakowski, 4 - Marcin Buryło, 3 - Bartłomiej Cegiełka, Oleksii Fatianov, Wojciech Szuba, Mateusz Krzymiński, 1 - Kamil Sadowski, Filip Barski, Arkadiusz Majewski, Mikołaj Łazarowicz, Michał Wojtal, Mikołaj Skorupka (sam., Prochowiczanka Prochowice).

Władze Słowianina nie przejęły się przegranymi barażami z Karkonoszami Jelenia Góra i zbudowały jeszcze mocniejszy zespół niż w poprzednim sezonie, uzupełniając skład m.in. Mikołajem Łazarowiczem, Adrianem Niewiadomskim i Oskarem Trzepaczem. Drużyna zaskoczyła od pierwszego meczu wygrywając mecz za meczem. Tak było do momentu, gdy nieoczekiwanie z pracy, z powodów osobistych zrezygnował trener Piotr Pietrewicz. Zastąpił go Daniel Siemiński i już na "dzień dobry" stracił dwa punkty, remisując z Chrobrym II Głogów. To rozpoczęło lekki kryzys zespołu, który dwa mecze później przegrał w Oławie z Moto-Jelczem i bezbramkowo zremisował z Zenitem Międzybórz. W końcówce rundy woliborzanie odbudowali formę odnosząc trzy pewne zwycięstwa, w tym z Baryczą Sułów. Stan murawy nie pozwolił im zagrać w Łomnicy, więc zaczną rundę wiosenną tydzień wcześniej niż pozostali rywale.

2. MIEDŹ II LEGNICA

46 bramek: 13 - Szymon Skrzypczak, 4 - Marcin Garuch, Piotr Stępień, Wiktor Bogacz, 3 - Momoh Idris, Daniel Stanclik, Szymon Stróżyński, 2 - Jan Leończyk, 1 - Miłosz Lewandowski, Błażej Żarkowski, Kacper Józefiak, Marcin Manikowski, Michał Kaczmar, Mateusz Ciapa, Czornik, Jakub Poliński, Damian Jałgiejczuk (sam., KS Łomnica), Tomasz Cieślak (sam., Łużyce Lubań).

Początek sezonu podopieczni trenera Łukasza Bulińskiego grali w kratkę, przeplatając zwycięstwa z porażkami w Żmigrodzie i Woliborzu. Był też remis w Nowej Rudzie. Później spadkowicz z III ligi przebudził się na dobre i zaczął gonić czołówkę tabeli. W ostatnich 10 meczach stracił tylko dwa punkty remisując w Oławie. Do Sułowa na mecz sezonu pojechał wzmocniony I-ligowcami i choć grał niemal całą II połowę z przewagą dwóch graczy, to zwycięstwo zapewnił sobie w samej końcówce. To były ważne punkty, dające nadzieję legniczanom na skuteczną walkę o powrót do III ligi. Możliwe, że ze względu na remonty boisk w Legnicy, rundę wiosenną w roli gospodarza Miedź II spędzi w Strzegomiu.

3. MOTO-JELCZ OŁAWA

43 bramki: 16 - Łukasz Skolimowski, 7 - Waldemar Gancarczyk, 5 - Radosław Krzyśków, 4 - Janusz Gancarczyk, Karol Danielik, 2 - Tamazi Babunadze, 1 - Artur Łuczkiewicz, Jakub Skorłutowski, Krzysztof Waliś, Rafał Kohut, Michał Kapusz (sam., BKS Bolesławiec).

Moto-Jelcz latem zaskoczył transferem najskuteczniejszego napastnika IV ligi Łukasza Skolimowskiego, który nie strzelał już tylu bramek, co w Polonii Środa Śląska, ale tak jak w poprzednim sezonie otwiera klasyfikację snajperów. Ekipa trenera Zbigniewa Smółki potrafiła grać mecze "wagi ciężkiej", stąd zwycięstwa ze Słowianinem i Baryczą oraz remis z Miedzią II. Na koniec rundy zielono - czarnym przydarzyły się dwie wpadki, remis z Polonią Środa i porażka w Świdnicy. Przegranej w Głogowie nie można traktować w ten sposób, bo Chrobry II wystawił niemal I-ligowy skład, a mimo to oławianie dzielnie walczyli do samego końca.

4. BARYCZ SUŁÓW

53 bramki: 12 - Piotr Grzelczak, 9 - Damian Celuch, 6 - Jakub Smektała, 5 - Dawid Bąk, Mateusz Stempin, 4 - Marcin Wdowiak, Maciej Tomaszewski, 2 - Jakub Gil, Grzegorz Kotowicz, 1 - Adrian Puchała, Maciej Matusik, Sebastian Jasiński, Maciej Bachta.

Barycz grała jak z nut, poza porażką w Oławie, gdzie wraz z Moto-Jelczem sułowianie stworzyli świetne widowisko, wygrywała wszystko. Tak było do 12 kolejki, w ostatnich sześciu meczach ekipa trenera Janusza Kudyby zanotowała tylko jedno zwycięstwo, trzy razy zremisowała i przegrała z Miedzią II i Słowianinem. Właśnie mecze z czołówką zweryfikowały sułowian, bo grając z pierwszą "trójką" tabeli nie zdobyli nawet punktu. Chyba nie takiego wyniku oczekiwano w klubie, bo tuż po zakończeniu rozgrywek za porozumieniem stron rozwiązano umowę z Januszem Kudybą. Dodajmy, że Barycz gra w lidze tylko dzięki temu, że przed sezonem wycofał się z niej Apis Jędrzychowice.

5. PIAST ŻMIGRÓD

29 bramek: 6 - Vladyslav Shvets, 4 - Szymon Sołtyński, 3 - Adrian Pytlik, Adrian Repski, 2 - Vasyl Pasichnyk, Błażej Chouwer, Kamil Aramowicz, 1 - Nikodem Błoński, Mateusz Żytko, Kacper Oberc, Marcin Gołębiowski, Oleksandr Maksymenko, Patryk Łukaszewski, Piotr Kotyla.

Kibice w Żmigrodzie mogą być zadowoleni z zakończonej rundy. Patrząc na siłę zespołów, które wyprzedziły podopiecznych trenera Marcina Foltyna, trudno było oczekiwać, że żmigrodzianie namieszają w czołówce. Może takie nadzieje dała inauguracja sezonu, bo Piast wygrał ją z Miedzią II 2:1, ale już w następnej kolejce 0:6 w Woliborzu ostudziło apetyty fanów ze Żmigrodu. Zdecydowanie na plus postawa drużyny na wyjazdach, gdzie "wisienką na torcie" było zwycięstwo w Oławie. Rozczarowała ilość remisów w meczach u siebie.

6. PIAST NOWA RUDA

28 bramek: 6 - Mateusz Poświstajło, 4 - Oskar Giziński, Oliwier Zabrzewski, 3 - Karol Garwol, Sebastian Białasik, 2 - Kamil Młodziński, Szymon Tragarz, 1 - Patryk Chrapek, Krzysztof Mika, Konrad Polak, Maciej Bachta (sam., Barycz Sułów).

Dobra runda zespołu trenera Jacka Fojny, gdyby nie porażki w dwóch ostatnich meczach, można byłoby powiedzieć nawet bardzo dobra. Noworudzianie potrafili urwać punkty legniczanom i sułowianom, ale też przytrafiały im się przykre wpadki, jak z Polonią Środa, czy Lechią Dzierżoniów. Poniżej oczekiwań jeśli chodzi o wykorzystanie atutu własnego boiska. Najlepszym strzelcem z sześcioma golami został Mateusz Poświstajło. Wydaje się, że tego zawodnika stać na lepszy wynik.

7. ŁUŻYCE LUBAŃ

30 bramek: 11 - Kamil Kurianowicz, 6 - Damian Buzała, 3 - Paweł Urbaniak, 2 - Michał Zachaczewski, Kacper Hałdaś, Tomasz Cieślak, 1 - Bartosz Przybylski, Maciej Furmański, Damian Bojdziński, Damian Pulikowski.

Łużyce nie przestraszyły się połączonej IV ligi i grały swój futbol, prezentując się najlepiej ze wszystkich ekip, które w poprzednich rozgrywkach reprezentowały grupę zachodnią. Trener Jacek Kanas mógł się cieszyć z 11 goli Kamila Kurianowicza pozyskanego latem z Karkonoszy Jelenia Góra. Trzeba pamiętać, że lubanianie ze względu na przebudowę lubańskiego stadionu muszą grać swoje spotkania w Węglińcu, co na pewno nie ułatwia zadania. Zaskoczeniem na minus była porażka w ostatnim meczu z BKS. Może końcowe wrażenie byłoby lepsze, gdyby w ostatniej kolejce Łużyce zagrały z Piastem Żmigród, jednak opady śniegu storpedowały te plany.

8. CHROBRY II GŁOGÓW

34 bramki: 6 - Olaf Zygmunt, 4 - Tomasz Wojciechowski, Kamil Wojtyra, 3 - Adrian Tworzydło, 2 - Rafał Wolsztyński, Stanisław Antosik, Krzysztof Janiszewski, 1 - Tymon Krawiec, Mateusz Machaj, Sebastian Górski, Gracjan Antkowiak, Eryk Pieczarka, Sebastian Steblecki, Ziemowit Witczak, Miłosz Jandziak, Patryk Plewka, Kamil Grzelak.

Rezerwy Chrobrego rozczarowują po spadku z III ligi, choć nie brakuje też głosów, że grają na miarę swoich możliwości. Rzadko trener Sebastian Górski posiłkuje się I-ligowcami. Wyjątek zrobił przy okazji meczu z Moto-Jelczem i jak się okazało ruch ten przyniósł oczekiwany efekt. Głogowianie jako pierwsi pozbawili punktów Słowianina, remisując na jego boisku 2:2, co ciekawe to jedna z niewielu zdobyczy przywiezionych z obcych boisk.

9. POLONIA-STAL ŚWIDNICA

31 bramek: 10 - Wojciech Sowa, 4 - Michał Orzechowski, Dominik Jagielski, 3 - Damian Chajewski, 2 - Adam Niedźwiedzki, 1 - Michał Łaski, Kajetan Frankowski, Emil Migas, Adam Wojciechowski, Igor Ratajczak, Sławomir Orzech, Oskar Małecki (sam., Górnik Złotoryja).

Biało - zieloni długo nie mogli wejść we właściwy rytm i zacząć regularnie zdobywać punkty. Trener Grzegorz Borowy nie musiał narzekać na atak, bo 31 bramek to niezły wynik, w czym duża zasługa Wojtka Sowy, autora 10 trafień. Problem w tym, że świdniczanie dużo ich też tracili. Zespół grał w kratkę, wydawało się, że pod koniec złapał, bo przegrał w Środzie Śląskiej i Prochowicach, ale końcówka temu zaprzeczyła, a wygrane pod rząd z Moto-Jelczem, Zenitem i Górnikiem Nowe Miasto, pozwoliło zespołowi uspokoić sytuację w tabeli.

10. POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

25 bramek: 11 - Łukasz Dragon, 4 - Kamil Liberek, 2 - Franciszek Kulas, Igor Wargin, Adam Andrusiak, 1 - Filip Zając, Dawid Sinicki, Jakub Dudziak, Kamil Żbik.

Polonia latem straciła Łukasza Skolimowskiego. Z niezłym skutkiem zastąpił go nowy nabytek Łukasz Dragon, zwłaszcza na początku sezonu, później celownik trochę mu się rozregulował. Średzianie byli trudnym i wymagającym rywalem, jednak w wielu meczach to rywale byli lepsi o tego zwycięskiego gola. Mimo wszystko zespół trenera Jarosława Pedryca jest na ostatnim "bezpiecznym" miejscu, więc powody do zadowolenia są.

11. GÓRNIK ZŁOTORYJA

25 bramek: 6 - Bartłomiej Kłos, Daniel Ziółkowski, 5 - Tymoteusz Wąsiewski, 2 - Oskar Małecki, 1 - Mateusz Firlej, Jakub Gontarek, Maciej Szewczyk, Łukasz Chodyga, Mateusz Poparda, Łukasz Sztuka (sam., Lechia Dzierżoniów).

Górnik miał kiepski start, ale im dalej toczyła się gra, tym więcej punktów i bramek lądowało na koncie złotoryjan. Dobrym ruchem było wypożyczenie z Karkonoszy Jelenia Góra Tymoteusza Wąsiewskiego, który strzelił pięć goli, jednego mniej niż duet wiodących snajperów - Bartek Kłos i Daniel Ziółkowski. Trener Krzysztof Kaliciak, zwłaszcza w drugiej połowie rundy potrafił wykorzystać doświadczenie Łukasza Chodygi i Mateusza Firleja.

12. LECHIA DZIERŻONIÓW

37 bramek: 14 - Michał Ciarkowski, 9 - Marcin Orłowski, 4 - Dawid Wasilewski, 3 - Bartosz Rzepski, Dominik Watuszko, 2 - Oskar Nowak, 1 - Michał Rzońca, Jakub Bejda.

Dzierżoniowianie grają "punktowo" najgorszy sezon od lat, przy tym jest to radosna piłka, bo zespół trenera Pawła Sibika stracił i zdobył po 37 bramek. 14 z nich zdobył Michał Ciarkowski, nadal coś do powiedzenia pod bramką rywali ma Marcin Orłowski - 9 goli. Najwięcej powodów do radości miejscowym fanom dały władze miejskie, bo od meczu z Chrobrym II, Lechia może się cieszyć z nowego stadionu, który w chwili obecnej jest chyba najładniejszym obiektem w całej lidze.

13. ZENIT MIĘDZYBÓRZ

29 bramek: 5 - Grzegorz Kuświk, Mateusz Jendryca, 4 - Piotr Kotwa, Filip Szczypkowski, 3 - Damian Czech, Szymon Rusiecki, 2 - Maciej Iwaszko, 1 - Miłosz Putowski, Michał Kapusz (sam., BKS Bolesławiec), Bartosz Kozak (sam., Polonia Środa Śląska).

Zenit pokazał, że może być groźny dla każdego i chyba 21 zdobytych punktów to dorobek trochę poniżej możliwości zespołu trenera Mariusza Bełkowskiego. Trzy punkty międzyborzanie stracili na własne życzenie, bo z powodu gry nieuprawnionego zawodnika ukarano ich walkowerem za spotkanie z Łomnicą. Trochę więcej na IV-ligowych stadionach oczekiwano od Grzegorza Kuświka, który w zasadzie tylko hat-trickiem w meczu z Chrobrym II przypomniał, że był piłkarzem dużego formatu.

14. ISKRA KSIĘGINICE

25 bramek: 5 - Maciej Srebrniak, 4 - Mateusz Łodej, 3 - Wojciech Konefał, 2 - Hubert Czerwiński, Daniel Sygnatowicz, Szymon Trawka, Maciej Kusztal, 1 - Mateusz Kochman, Piotr Karczewski, Bartłomiej Cichy, Tomasz Strzelczyk, Marcel Świątek.

Iskra miała niezły początek, ale później traciła dużo punktów. W pewnym momencie zanosiło się, że może być najlepszym z beniaminków. Ekipa trenera Piotra Stańki potrafiła zagrać dobre mecze, ale była do bólu nieskuteczna i często, to rywale "karali" ją golem i stratą punktów. Ostatecznie uniknęła strefy spadkowej, ale wiosną czeka ją dużo pracy, aby do niej nie trafić. Przede wszystkim beniaminek musi poprawić grę na wyjazdach, bo dobra postawa w meczach "domowych" może nie wystarczyć do utrzymania.

15. PROCHOWICZANKA PROCHOWICE

21 bramek: 6 - Kornel Ciupka, Ivan Barysevich, 3 - Wojciech Galas, 2 - Piotr Ignatowicz, 1 - Dawid Waksmundzki, Mateusz Krzyżanowski, Pedro Motta Rodrigues, Grzegorz Bartczak.

Latem, gdy do Prochowic trafi Grzegorz Bartczak, a niewiele brakowało, by dołączył do niego Łukasz Sierpina, chyba niewielu kibiców sądziło, że Prochowiczanka po rundzie jesiennej będzie otwierać strefę spadkową. Tak się dzieje i wiosną podopiecznych trenera Roberta Gajewskiego czeka niełatwe zadanie.

16. BKS BOLESŁAWIEC

15 bramek: 5 - Piotr Skiba, 3 - Filip Zagórski, 2 - Jacek Bochnia, 1 - Kacper Deka, Kacper Gałka, Artur Spraski, Jakub Kowalonek, Oliwer Janczak.

BKS po znakomitej rundzie wiosennej, która pozwoliła na utrzymanie IV ligi, jesienią już zupełnie nie przypomina tej drużyny. Bolesławienia na zastępczym boisku przy ulicy Rajskiej nie potrafili odnieść wygranej do 11 kolejki, wtedy pokonali Prochowiczankę 4:2. Dokonał tego już nowy trener Matuesz Mucha, bo Sebastian Tylutki zrezygnował dwa mecze wcześniej, gdy jego zespół pokonała Łomnica. Nadzieję na powtórkę wiosennego scenariusza dał Piotr Skiba, który cudownym golem zapewnił BKS niespodziewaną wygraną z Łużycami.

17. GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH

12 bramek: 2 - Piotr Jankowski, Olivier Łabiak, Adrian Gębski, 1 - Sebastian Francus, Alex Szymski, Mateusz Wroczyński, Grzegorz Popowicz, Jakub Fijałkowski, Sebastian Misiułajtys.

Beniaminek z Wałbrzycha skorzystała na rezygnacji Zdroju Jedlina Zdrój, awansując z drugiej lokaty w klasie okręgowej. Debiutanckiego sezonu na boiskach IV ligi nie może zaliczyć do udanych. Siedem punktów to wynik, który pozwala na wyprzedzenie jedynie Łomnicy. Pod koniec rundy z posadą trenera pożegnał się Wojciech Błażyński, zastąpił go Sebastian Raciniewski. Możliwe, że tylko czasowo i zimą wałbrzyszanie poszukają nowego szkoleniowca.

18. KS ŁOMNICA

9 bramek: 3 - Mateusz Cieślik, walkower (za mecz z Zenitem), 1 - Hubert Gorczyca, Mateusz Fedorowicz, Damian Kucharczyk.

Łomnica podjęła wyzwanie, zarówno sportowe, jak i organizacyjne. Lepiej poszło to drugie, bo klub sprawnie działa i doprowadził swój obiekt do wymogów licencyjnych. Na boisku już tak dobrze nie jest, tylko jedna wygrana w Bolesławcu oraz trzy punkty przyznane walkowerem po meczu z Zenitem, który nie potrafił dopełnić formalności związanych z występem jednego z graczy. Ekipa trenera Macieja Maćkowskiego będzie przygotowywać się do wiosny bez obciążeń mentalnych, bo w klubie nikt nie oczekuje cudów, jakim byłoby zapewne utrzymanie.

TABELA - RUNDA JESIENNA

1. Słowianin Wolibórz 16 41 51:15
2. Miedź II Legnica 17 38 47:9
3. Moto-Jelcz Oława 17 38 43:14
4. Barycz Sułów 17 36 53:18
5. Piast Żmigród 16 33 29:17
6. Piast Nowa Ruda 17 27 28:23
7. Łużyce Lubań 16 25 30:22
8. Chrobry II Głogów 17 25 34:31
9. Polonia-Stal Świdnica 17 24 31:29
10. Polonia Środa Śląska 17 23 25:20
11. Górnik Złotoryja 17 23 25:27
12. Lechia Dzierżoniów 17 22 37:37
13. Zenit Międzybórz 17 21 29:33
14. Iskra Księginice 17 20 25:40
15. Prochowiczanka Prochowice 17 15 21:42
16. BKS Bolesławiec 17 9 15:50
17. Górnik NM Wałbrzych 17 7 12:56
18. KS Łomnica 16 6 9:61


TABELA DOM

1. Słowianin Wolibórz 9 23 31:10
2. Barycz Sułów 9 20 35:9
3. Moto Jelcz Oława 9 20 21:9
4. Chrobry II Głogów 8 18 25:13
5. Iskra Księginice 8 17 16:8
6. Polonia-Stal Świdnica 8 16 22:10
7. Piast Żmigród 9 15 12:7
8. Górnik Złotoryja 10 14 15:15
9. Zenit Międzybórz 9 13 19:17
10. Łużyce Lubań 7 13 8:10
11. Miedź II Legnica 4 12 16:2
12. Piast Nowa Ruda 9 11 15:15
13. Prochowiczanka Prochowice 8 9 7:21
14. Lechia Dzierżoniów 8 7 18:17
15. Polonia Środa Śląska 9 7 10:15
16. BKS Bolesławiec 9 7 7:20
17. Górnik NM Wałbrzych 9 3 6:30
18. KS Łomnica 8 0 2:31


TABELA - WYJAZD

1. Miedź II Legnica 13 26 31:7
2. Słowianin Wolibórz 7 18 20:5
3. Moto Jelcz Oława 8 18 22:5
4. Piast Żmigród 7 18 17:10
5. Polonia Środa Śląska 8 16 15:5
6. Barycz Sułów 8 16 18:9
7. Piast Nowa Ruda 8 16 13:8
8. Lechia Dzierżoniów 9 15 19:20
9. Łużyce Lubań 9 12 22:12
10. Górnik Złotoryja 7 9 10:12
11. Zenit Międzybórz 8 8 10:16
12. Polonia-Stal Świdnica 9 8 9:19
13. Chrobry II Głogów 9 7 9:18
14. Prochowiczanka Prochowice 9 6 14:21
15. KS Łomnica 8 6 7:30
16. Górnik NM Wałbrzych 8 4 6:26
17. BKS Bolesławiec 8 2 8:30
18. Iskra Księginice 8 1 9:32


KLASYFIKACJA STRZELCÓW: 16 - Łukasz Skolimowski (Moto-Jelcz Oława), 14 - Michał Ciarkowski (Lechia Dzierżoniów), 13 - Szymon Skrzypczak (Miedź II Legnica), 12 - Piotr Grzelczak (Barycz Sułów), 11 - Kamil Kurianowicz (Łużyce Lubań), Łukasz Dragon (Polonia Środa Śląska), 10 - Wojciech Sowa (Polonia-Stal Świdnica).

W 151 meczach strzelono 544 bramek, co daje średnią na kolejkę 32 oraz średnią na jeden mecz 3,60.
Najwięcej strzelonych bramek: Barycz Sułów - 53.
Najwięcej straconych bramek: KS Łomnica - 61.
Najmniej strzelonych bramek: KS Łomnica - 9.
Najmniej straconych bramek: Miedź II Legnica - 9.
Najwięcej goli w jednym meczu - 12: Barycz Sułów - Iskra Księginice 10:2, Barycz Sułów - BKS Bolesławiec 11:1.
Najwyższe zwycięstwo: Barycz Sułów - BKS Bolesławiec 11:1.
Wynik jednego spotkania zweryfikowano jako walkower: Zenit Międzybórz - KS Łomnica 0:3 wo (na boisku 4:1).


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

2023-12-06 20:10

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

region jg @ 78.30.98.*

wysłany: 2023-12-06 21:48

Panie redaktorze raczej spada 3 druzyny a strefa barazowa jest od Dzierzoniowa pozdrawiam.

manolo @ 31.179.239.*

wysłany: 2023-12-07 13:42

16-18 spadek , 12-15 baraz , ostatnie bezpieczne miejsce to 11

uzyc @ 217.98.55.*

wysłany: 2023-12-07 15:21

ciężko będzie miejscom 16-18 dostać się do baraży nie oszukujmy się, 6 pkt do pierwszego miejsca barażowe, zdobywając zaledwie kilka w całej rundzie jesiennej graniczy z cudem, nie wspominając już o przepaści do 11 miejsca

region jg @ 31.0.0.*

wysłany: 2023-12-07 18:28

6 punktow to jest 2 mecze , BKS moze smialo powalczyc o baraze.

dd @ 83.23.233.*

wysłany: 2023-12-07 19:33

łomnica 6 bramek na boisku ja **** nieźle

manolo @ 31.179.239.*

wysłany: 2023-12-07 20:19

prochowice - boleslawiec w maju

Lomniczanin @ 83.4.81.*

wysłany: 2023-12-14 23:00

Wiesniaki chciały zobaczyć świata to zobaczyły wstyd

Do wyżej @ 31.60.65.*

wysłany: 2023-12-15 05:57

Człowieczku malutki sam się wstyc bo dajesz odbytu pedale

Qba @ 188.33.248.*

wysłany: 2023-12-16 23:32

Oprócz kopiowania statystyk z p4p.football wystarczyło jeszcze doczytać artykuł. Tam napisali ile spada, a ile gra w barażach :)


Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
Najczęściej czytane

› Terminarz klasy okręgowej... czas 2024-07-04
komentarze komentarze: 26


› Terminarz A klasy 2024/... czas 2024-07-11
komentarze komentarze: 45


› Wylosowano pary rundy w... czas 2024-07-12
komentarze komentarze: 31


› Sparingi Apisu plus plo... czas 2024-07-02
komentarze komentarze: 28


› "Karki" bez "Basziego" czas 2024-07-08
komentarze komentarze: 41