233.62

106.10

13.40

9.20

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-27 o godzinie 21:00.

- JGL:
Wyniki i tabela po 26. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Porażka w Kłodzku

Nie powiodło sie dzisiaj koszykarzom Sudetów Jelenia Góra w Kłodzku, gdzie przegrali z miejscową Nysą 71-95. I połowa meczu była bardzo zacięta i dawała nadzieję na dobry wynik jeleniogórzan, jednak po zmianie stron, to gospodarze przejęli inicjatywę i wygrali mecz.
Następne spotkanie już w tę niedzielę (8 października 2023, godz. 19:00), w hali im. Mariana Koczwary, gdzie pojawi się Kosz Pleszew.

NYSA KŁODZKO - SUDETY JELENIA GÓRA 95-71 (18-18, 21-21, 29-19, 28-13)

NYSA: Weiss - 17, Barnaś - 5, Berniecki - 16. Szafarski, Wojciechowski - 12, Szymański, Kurowski - 14, Zenner - 10, Ptaszyński, Barycza - 16, Tkaczyk - 2, Siołek - 3.

Trener: Marcin Radomski.

SJG: Suchecki, Carowicz, Ostrowski - 11, Jyż - 20, Kozak - 10, Walczak - 11, Najman - 2, Majewski - 9, Rzechtalski - 8, Wojciechowski.

Trener: Jarosław Wilusz.

Sędziowali: Mateusz Falkiewicz, Jakub Popkowski.