218.73

24.70

15.93

11.90

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-07-27 o godzinie 08:00.

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

wysłany: 2023-09-09 12:59

Orły dzisiaj zweryfikują Gryfów ,lub na odwrót życzę powodzenia i dobrego meczu tylko zwycięstwo.

wysłany: 2023-09-09 16:34

Olimpia - Hutnik 0:3 D. Szydlarski 70 min.

wysłany: 2023-09-09 17:01

Brawo dla Całego Zarządu Granicy Bogatynia Brak Transferów i Zaganżowania Piłkarzy

wysłany: 2023-09-09 17:10

HERE WE GO! Matka XXX Oficjalnie masażystka granicy Bogatynia! To jeden z wielu transferów! Niedługo ogłoszenie!

Xyz @ 37.248.167.*

wysłany: 2023-09-09 17:12

Granica 0:1 gra w 10

wysłany: 2023-09-09 17:22

No ładnie kurnik znów w ****ę. Brawo!!!

wysłany: 2023-09-09 17:25

Zarząd Granicy Cały wywalić Sami Amatorzy co nie umieją klubem rządzić Granica piękne ma Ławki rezerwowych 😂😂😂😂😂😂

wysłany: 2023-09-09 17:38

Granica Frajerami Kolejki to co Zarząd Robi Z Trenerami to jest jakieś Nieporuzumienie Brak Zagrania i Przygotowanie Fizyczne 😂😂😂😂

Chnsjs @ 83.11.134.*

wysłany: 2023-09-09 17:51

Wlokniarz Iskra 2:0

Waldek @ 178.219.119.*

wysłany: 2023-09-09 18:01

Granica 2 mecze się udało i myśleli że już będzie tak cały czasa, teraz weryfikacja , goście co przyszli to poziom b klasy żadne wzmocnienia . 1 z kandydatów do spadku z tą grą a na stronie piękne zapowiedzi przed meczowe jak to oni roz je bali aklase. Żenada.

wysłany: 2023-09-09 19:31

Brawo Włókniarz za zwycięstwo i mam nadzieję, że zbiórka poszła bardzo dobrze! Jeszcze jedno, co by nie mówić, ale K. Mazur jest ponad poziom tą ligę i w takim wieku tak grać i strzelec takie bramki. Niesamowite 😀

Rtg @ 31.60.75.*

wysłany: 2023-09-09 19:41

To mu posąg postaw albo z krychowiakiem do kadry?

Bubi @ 31.60.65.*

wysłany: 2023-09-09 19:50

Masakra to viktoria ściąga niedorobiencow z wojcoeszowa i w wszystko w **** brawo

wysłany: 2023-09-09 19:51

Wojcieszowa

Kibic @ 37.47.186.*

wysłany: 2023-09-09 20:27

Krycha to dno i wodorosty a mazak jak wino im starszy tym lepszy, czyżby przestał pić i palić?

wysłany: 2023-09-09 21:10

Czy dzisiaj na świecie grzyba adi złapie za kołnierz adriana z weglinca? Albo chociaż Konrada najlepszego bramkarza

Hutnik pany @ 31.60.33.*

wysłany: 2023-09-09 21:57

Adrian dostał w mordę na świecie grzyba w weglincu

Era @ 178.219.119.*

wysłany: 2023-09-09 22:57

Pastuszko udaję Kontuzje Bramkarz udaje Najlepszego Bramkarza a jesteś cienki jak barszcz obrona na czele z Augustynem co nie umie biegać a co podać piłki do nogi jak one może grać Lidze Okręgowej nadaję się na ligę B obrona tylko 1 osoba umie piłkę podać a Napastnicy Tylko umią Faulować Prezes Granicy Obiecał Transfery Z Niemiec i Niemiec widać jaki to oszust on jeszcze gorszy niż gruby Złodziej z Kopaczowa😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Procenty Robią Swoje 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Do era @ 37.30.101.*

wysłany: 2023-09-09 23:07

**** ciebie i cała twoja rodzine

DoRtg @ 37.248.162.*

wysłany: 2023-09-09 23:14

Jakie bramki za**** z wolnego farfocla w środek bramki sam się złapał za głowę i śmiał ze to wpadło

Lll @ 78.34.124.*

wysłany: 2023-09-10 00:33

Do 37.248.162 kundlu do Mazaka to ty możesz co najwyżej staremu pałe o…je ..bać śmieciu wieku 40 lat opier … dala tą ligę ja chce

Kibic z dała sie nie.. @ 37.30.108.*

wysłany: 2023-09-10 02:04

… a jednak musi. oglądam mecze granicy i dalej jest ten sam problem co przed sezonem „przełomowym” ze został zrobiony „wielki” powrót do okręgowi. 2 małolatów dostaje 2 żółte za gadanie z czego 1 wszedł w 60+ no a za 3 mecze wyjdzie w pierwszym jakby nic się nie stało. Zero dyscypliny i brak pokory szybko pokazuje miejsce w szeregu, dobrze ze wpadło te 6 pkt na start…

wysłany: 2023-09-10 07:26

Upss jak się odwróci tabelę to kurnik będzie i jego naj fan tortilla będą na czele

wysłany: 2023-09-10 09:55

Czy Nowaczek i DH10 stukali się wczoraj końcówkami na święcie grzyba w Węglińcu? Bo kiero z Raciborowic był i mówił że widział taką sytuację. Andrzej Socha wypatrzył was swoim czujnym okiem.

Ktos @ 5.173.224.*

wysłany: 2023-09-10 11:26

Jak Apis - lotnik?

Kibic bezstronny @ 31.60.109.*

wysłany: 2023-09-10 11:32

Ani Mazur ani nikt z Leśnej nie pokazał nic wielkiego w meczu z Lagowem . Ogladalem mecz gościnnie i powiem szczerze mimo wyniku Iskra z przebiegu całego meczu była dużo lepsza. Ladna gra piłka na jeden dwa kontakty dobrze w obronie niestety młody bramkarz jak widziałem w ich składzie nie popisał się bo te dwie bramki nie miały prawa wpaść . Druga połowa to już całkiem dominacja Łagowa fajnie się na to patrzyło i szkoda chłopaków bo remis to im się należał jak nic nie wspomnę o wygranej bo mecz powinien się zakończyć myśle tak skromnie 2:5 dla Łagowa ale oczywiście wynik jest tu najważniejszy i pkt zostają w leśnej .jestem przekonany ze jak będą bardziej skuteczni to jest to drużyna która z każdym może powalczyć o pkt w tej lidze

Do wyżej @ 5.173.248.*

wysłany: 2023-09-10 11:40

Chłopie na jakim ty meczu byłeś bo na pewno nie w Leśnej

Do wyżej @ 31.60.109.*

wysłany: 2023-09-10 11:49

Nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn jak pisałem gościnnie ogladalem i napisałem co widziałem jak się domyślam jesteś z Leśnej wić rozumiem twój sprzeciw 🙂 tak to wyglądało macie 3pkt i tyle tu nikt nie neguje wygranej ale lagow w tym meczu był od was lepszy a na jakim ty byłeś meczu to ja już nie wiem 😅 pozdrów i bez odbioru

orzeł @ 185.245.195.*

wysłany: 2023-09-10 11:51

gdzie moi hejterzy

Kibic @ 185.94.189.*

wysłany: 2023-09-10 12:03

Panowie nie wiem po co piszecie na temat mazaka na tym forum. Możecie mu ubliżać do bólu ale to i tak wam nic nie da, bo chłopak nie potrafi czytać. Swoją edukację zakończył w pierwszej klasie szkoły podstawowej. To samo tyczy się Mateusza G zwanego Buffonem. Jego kobieta Kinga wchodzi i czyta mu komentarze z JG,bo zanim Mateusz poskłada literki do kupy to zajmuje mu pół dnia.

Apis Jędrzychowice Gerard @ 91.132.139.*

wysłany: 2023-09-10 12:06

Czy Mateusz Kalka chodzi z medalem po Leśnej z tych zawodów kulturystycznych? Bo odkąd przyszedł do nas z Leśnej to cały czas ma go założonego na szyji. Czy to na treningu czy na meczu czy pod prysznicem cały czas go nosi 🤷

Senior Gryfa @ 212.244.145.*

wysłany: 2023-09-10 12:34

Napiszcie jaki wynik Apis-L0tnik

Erwin ****k @ 185.216.32.*

wysłany: 2023-09-10 12:46

Mateusz K jest jednym z lepszych zawodników w naszej drużynie. Mimo że większość ludzi uważa go za jeźdźca bez głowy nafaszerowanego białkiem, tłuczonym domowymi obiadkami przez mamusie to trzeba i tak mu przyznać że niezły z niego narcyz.

Era @ 31.60.112.*

wysłany: 2023-09-10 12:57

Granica powinna mieć trenera z jajami co **** stołem i da zakaz szpanowania i wiadomo czego %%%

Mama Pralka @ 92.118.184.*

wysłany: 2023-09-10 12:58

Odczepić się proszę od mojego syna. To że gotuje mu ryż i smażę filecika ze swojskich kurek to moja sprawa. Mateusz ma rzeźbić bicepsa i nosić dumnie swój medal na szyi. Ludzie w Leśnej czują do niego respekt. Niedoceniany zawodnik w Leśniańskim Włókniarzu musiał odejść do Jędrzychowic bo bardzo był krytykowany przez miejscowych kibiców jak i zawodników z byłej drużyny. Ludzie zazdrościli mu rzeźby, spokoju ducha, wytrwałości i rozumu. Zwinny na boisku niczym gepard nie miał z kim grać. Konrad mój młodszy syn z rok też pójdzie do Apisu tylko wyleczy kontuzję prawego ucha. Kiedy biega po boisku strasznie mu świszczy w uchu. Lekarz powiedział że musi masować ucho wałkiem 3 razy dziennie i po pół roku uraz powinien minąć.

Lotnik @ 5.173.240.*

wysłany: 2023-09-10 13:31

Apis 0-0 Lotnik koniec

rynek transferowy @ 31.60.85.*

wysłany: 2023-09-10 15:48

nastepne dwa mecze górnik bez pkt czyli po 7 kolejkach 1 pkt ! brawo....trener ma honor zeby odejsc ? wasz były łysy duzo lepiej z niczego ogarniał i było w tabeli w miare ok i zrezygnował ! a tutaj co na pianiażki sie leci ??

Lukk @ 89.151.38.*

wysłany: 2023-09-10 16:30

Podobno jeden z braci K. -chanpion !!podobno podzielił się z bratem medalem na pół, teraz jeden nosi i drugi po połowie!!Jeden podobno nosi w szkole jako pseudo n-l a drugi w urzędzie jako pseud urzędnik!!i dzięki temu medalowi mają pracę!!! Ale co z tego jak w główkach puściutko!poszli wont do Apisu nie ma dla was miejsca w Leśnej !!!

Kolega braci @ 188.33.196.*

wysłany: 2023-09-10 19:06

Pewnie jesteś tak dennym, zakompleksionym, tchórzliwym człowieczkiem o tak nudnym życiu, że z utęsknieniem czekasz na weekend. Wtedy możesz napisać coś na nich i pomacać się przy tym po jajkach… oj przepraszam po myszce 😉 Jak masz coś innego w majteczkach, to chociaż do Korka odezwij się , już nie będę mówił o Matku. Pozdrawiam cieplutko tchórzu!

Do wyżej @ 185.206.224.*

wysłany: 2023-09-10 19:30

Jedyni normalni bracia w Leśnej to bracia Gilewscy i bracia Teske. Nie tam jakieś podrabiane siusiu majtki Kalki.

U Rogala panuje porządek 💪 @ 31.60.110.*

wysłany: 2023-09-10 20:43

Buhahahhaaa ale mnie rozbawiliście !!! Naprawdę szacun za te wszystkie podśmie**** z braci K widać, że w Leśnej nie ma litości dla tych co są przeciwko WL ! Tam miejscowi się zwyczajnie nie perdolą nawet ze swoimi ziomkami 🤣!!!

Magia @ 77.255.30.*

wysłany: 2023-09-10 21:35

Woźniczka przestał trenować i Orzeł wygrywa.

wysłany: 2023-09-11 16:23

gryf grał jak niepełnosprawni a orzeł nie był skuteczny, gryf laga, a orzeł gra piłka

Do Mario @ 83.26.90.*

wysłany: 2023-09-11 19:46

TY NIE BYŁEŚ NA MECZU? Dzida od bramkarza i co się uda...Orzeł w 1 połowie 3 setki...

Do Mario @ 5.173.240.*

wysłany: 2023-09-11 20:14

Byłem na meczu i widzę to tak:bramkarz wyszedł z budy i ładnym strzałem z połowy boiska lobik i gol na 1 do 0 przy naszych trzech setkach do przerwy.Druga połowa i sam na sam broni górny strzał przed 16 i czerwo,gdyby tego nie zrobił, to już by był remis igrali byście w 11.Bramkarz rezerwowy spisał się i też wybronił parę setek,jednak gra w 10 wykorzystaliśmy

wysłany: 2023-09-11 20:19

Byłem na meczu i widzę to tak:bramkarz wyszedł z budy i ładnym strzałem z połowy boiska lobik i gol na 1 do 0 przy naszych trzech setkach do przerwy.Druga połowa i sam na sam broni górny strzał przed 16 i czerwo,gdyby tego nie zrobił, to już by był remis igrali byście w 11.Bramkarz rezerwowy spisał się i też wybronił parę setek,jednak grę w 10 wykorzystaliśmy .Życzę powodzenia wszystkim drużynom z okręgu, tylko czysty futbol cześć.