CO
39.86
mg/m3
O3
95.31
ug/m3
PM10
8.29
ug/m3
PM2.5
5.15
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
słabe opady deszczu
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XXXII kolejce III ligi, grupa III
XXXII kolejka III ligi:grupa III:
sobota, 3 czerwca 2023:
Raków II Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry 4-2
Polonia Bytom - Carina Gubin 2-3
Miedź II Legnica - Polonia Nysa 3-1
Górnik II Zabrze - Chrobry II Głogów 1-1
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski 2-0
Ślęza Wrocław - Rekord Bielska-Biała 1-2
Stilon Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój 1-0
MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski 3-1
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice 2-3
1. | Polonia Bytom | 32 | 72 | 66-30 |
2. | Rekord Bielsko-Biała | 32 | 65 | 69-36 |
3. | Raków II Częstochowa | 32 | 59 | 56-29 |
4. | Ślęza Wrocław | 32 | 57 | 71-50 |
5. | Carina Gubin | 32 | 51 | 42-40 |
6. | Górnik II Zabrze | 32 | 48 | 63-57 |
7. | MKS Kluczbork | 32 | 47 | 59-51 |
8. | Lechia Zielona Góra | 32 | 46 | 49-47 |
9. | Pniówek Pawłowice | 32 | 45 | 63-57 |
10. | Gwarek Tarnowskie Góry | 32 | 45 | 52-50 |
11. | LKS Goczałkowice Zdrój | 32 | 42 | 35-40 |
12. | Stilon Gorzów Wielkopolski | 32 | 41 | 47-60 |
13. | Warta Gorzów Wielkopolski | 32 | 37 | 38-56 |
14. | Stal Brzeg | 32 | 34 | 46-72 |
15. | Polonia Nysa | 32 | 32 | 37-47 |
16. | Miedź II Legnica | 32 | 29 | 44-60 |
17. | Odra Wodzisław Śląski | 32 | 25 | 50-81 |
18. | Chrobry II Głogów | 32 | 25 | 39-63 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2023-06-03 10:06
Komentarze
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57