Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

CO

133.05

mg/m3

O3

37.10

ug/m3

PM10

14.06

ug/m3

PM2.5

10.99

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-06-13 o godzinie 01:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

12.12°C 1018 hPa 78%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Usługi:
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Szukam pracy:
- Bardzo Pilnie potrzebuje pracy fizycz... (2024.06.12)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Loka usługowy (2024.06.11)
Różne:
- W czerwcu obłożenia schodów betonowych r... (2024.06.10)
Dam pracę:
- Dobrze płatna praca z cebulkami kwiat... (2024.06.10)
Sprzedam:
- Pierogi z jagodami (2024.06.09)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione (2024.06.09)
Nieruchomość: sprzedam:
- Mieszkanie 2-pokojowe, 43,9m2, Jeleni... (2024.06.08)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW - SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ ANTY... (2024.06.07)
Dam pracę:
- Fachowców budowlanych do Niemiec (2024.06.07)
Sprzedam:
- Butik online z odzieżą damską Justmod... (2024.06.06)
Ostatnie komentarze

- Rrraaz:
Jelenia Góra rusza z inwestycjami i remontami
czas 2024.06.12 23:17

- Do Arek:
Wyniki i tabele po 28. kolejce A klasy
czas 2024.06.12 21:01

- Arek:
Wyniki i tabele po 28. kolejce A klasy
czas 2024.06.12 20:08

- Do 34,47,98:
Wyniki i tabele po 28. kolejce A klasy
czas 2024.06.12 16:53

- lzs:
Jelenia Góra rusza z inwestycjami i remontami
czas 2024.06.12 15:38

Kursy walut (akt. 2024-06-12)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 4.0342
euro euro 1 EUR 4.3354
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4994
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.1465
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1757
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Wyniki i tabele po XXIII kolejce A-klasy

XXIII kolejka A-klasy:

grupa I:

niedziela, 7 maja 2023:

Rudawy Janowice Wielkie - Włókniarz Chełmsko Śląskie 2-1
KS Maciejowa - Olimpia Kamienna Góra 0-5
Orzeł Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec 2-2
Karkonosze II Jelenia Góra - Lechia Piechowice 1-1
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków 7-0
Czarni Strzyżowiec - Czarni Przedwojów 1-2
Pub Gol Jelenia Góra - GKS Podgórzyn 3-3

Piast Bolków - Skalnik Czarny Bór 3-0 vo.

1. Orzeł Mysłakowice 23 59 133-25
2. Olimpia Kamienna Góra 23 56 95-23
3. Lechia Piechowice 23 51 67-33
4. Karkonosze II Jelenia Góra 23 51 110-31
5. Orzeł Wojcieszów 23 47 90-37
6. Halniak Miłków 23 38 53-52
7. Amfibolit Leszczyniec 23 38 52-45
8. Czarni Strzyżowiec 23 36 54-50
9. Czarni Przedwojów 23 31 42-54
10. Piast Bolków 23 25 44-69
11. Rudawy Janowice Wielkie 23 22 39-82
12. Pub Gol Jelenia Góra 23 21 48-84
13. Włókniarz Chełmsko Śląskie 23 18 38-80
14. KS Maciejowa 23 16 38-95
15. GKS Podgórzyn 23 14 24-89
16. Skalnik Czarny Bór 23 7 18-96


grupa II:

sobota, 6 maja 2023:

Jaśnica Opolno Zdrój - Stella Lubomierz 1-1
Granica Miłoszów - Lech Ręczyn 3-1
Piast Zawidów - WKS Pilchowice 13-0
Włókniarz Mirsk - Orzeł Platerówka 9-2
Kwisa Świeradów Zdrój - Skalnik Rębiszów 8-0
Granica Bogatynia - Korona Radostów 5-0

niedziela, 7 maja 2023:

Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne 2-3
Fatma Pobiedna - LZS Kościelnik 2-1

1. Granica Bogatynia 2364 117-29
2. Piast Zawidów 23 53 104-27
3. Włókniarz Mirsk 23 51 76-32
4. LZS Kościelnik 23 48 80-42
5. Błękitni Studniska Dolne 23 47 98-42
6. Kwisa Świeradów Zdrój 23 46 85-39
7. Stella Lubomierz 23 41 68-48
8. Korona Radostów 23 31 52-59
9. Skalnik Rębiszów 23 29 43-73
10. Fatma Pobiedna 23 29 43-64
11. Jaśnica Opolno Zdrój 23 26 44-69
12. Granica Miłoszów 23 25 42-80
13. Chmielanka Chmieleń 23 20 36-68
14. Orzeł Platerówka 23 19 40-70
15. Lech Ręczyn 23 10 43-88
16. WKS Pilchowice 23 0 25-166


grupa III:

sobota, 6 maja 2023:

WKS Żarki Średnie - BKS II Bolesławiec 3-3
Przyszłość Dłużyna - LZS Niwnice 1-8
GKS Iwiny - Twardy Świętoszów 0-3 vo., gospodarze zrezygnowali z gry
Sparta Zebrzydowa - GKS Gromadka 3-1

niedziela, 7 maja 2023:

GKS Tomaszów Bolesławiecki - Kolonia Bolesławiec 2-1
GKS Warta Bolesławiecka - Cement Raciborowice 0-5
Orzeł Gościszów - LKS Ocice 1-2

1. Twardy Świętoszów 22 61 101-13
2. Cement Raciborowice 22 57 119-23
3. LKS Ocice 22 47 47-27
4. Orzeł Gościszów 22 39 64-49
5. BKS II Bolesławiec 21 36 72-44
6. Sparta Zebrzydowa 22 36 54-48
7. GKS Warta Bolesławiecka 21 34 48-51
8. Kolonia Bolesławiec 21 32 46-41
9. WKS Żarki Średnie 21 27 51-60
10. Leśnik Osiecznica 21 23 35-61
11. LZS Niwnice 21 19 53-78
12. GKS Iwiny 22 19 27-61
13. GKS Gromadka 22 16 28-80
14. GKS Tomaszów Bolesławiecki 21 13 31-73
15. Przyszłość Dłużyna 21 9 39-106


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

2023-05-06 12:42

Przybornik
Najczęściej czytane

› Wyniki i tabele po 27. ... czas 2024-06-01
komentarze komentarze: 145


› Wyniki i tabele po 28. ... czas 2024-06-08
komentarze komentarze: 115


› Wyniki i tabela po 29. ... czas 2024-06-08
komentarze komentarze: 53


› Wyniki i tabela po 28. ... czas 2024-06-01
komentarze komentarze: 58


› Zestaw par 33. kolejki ... czas 2024-06-04
komentarze komentarze: 8