CO
64.69
mg/m3
O3
97.23
ug/m3
PM10
5.62
ug/m3
PM2.5
3.03
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XV i XII kolejce B-klasy
XII kolejka B-klasy:grupa I:
niedziela, 26 marca 2023:
Victoria Czadrów - Bóbr Opawa 2-0
Orły Lipienica - Dragon Miszkowice 8-1
Kwarc Pisarzowice - Orzeł Lubawka 1-2
Bóbr Marciszów - Lesk Sędzisław 3-2
Uran Okrzeszyn - FC Karpacz 1-4
1. | Orzeł Lubawka | 11 | 33 | 79-10 |
2. | Kwarc Pisarzowice | 11 | 23 | 42-20 |
3. | FC Karpacz | 11 | 21 | 35-20 |
4. | Orły Lipienica | 11 | 19 | 40-33 |
5. | Lesk Sędzisław | 11 | 16 | 35-32 |
6. | Sezal 2 Janiszów | 10 | 14 | 36-30 |
7. | Bóbr Opawa | 11 | 14 | 33-31 |
8. | Victoria Czadrów | 11 | 11 | 13-35 |
9. | Uran Okrzeszyn | 11 | 10 | 23-48 |
10. | Bóbr Marciszów | 11 | 7 | 25-41 |
11. | Dragon Miszkowice | 11 | 3 | 17-78 |
grupa II:
niedziela, 26 marca 2023:
GLKS Czernica - Pogoń II Świerzawa 1-2
Potok Karpniki - Pogoń Wleń 0-1
Juvenia Rybnica - KS Wojcieszyce 2-3
Gryf II Gryfów Śląski - TS Wojanów 0-3 vo.
Halniak II Miłków - Victoria II Jelenia Góra 0-3 vo.
Pauzuje KS II Łomnica.
1. | KS Wojcieszyce | 11 | 29 | 48-14 |
2. | KS II Łomnica | 10 | 24 | 38-24 |
3. | Victoria II Jelenia Góra | 11 | 22 | 27-23 |
4. | TS Wojanów | 11 | 21 | 30-34 |
5. | Juvenia Rybnica | 11 | 16 | 43-33 |
6. | Pogoń II Świerzawa | 11 | 15 | 38-23 |
7. | Pogoń Wleń | 11 | 14 | 20-21 |
8. | GLKS Czernica | 11 | 8 | 20-38 |
9. | Potok Karpniki | 11 | 0 | 14-56 |
10. | Gryf II Gryfów Śląski | 11 | 16 | 34-26 |
11. | Halniak II Miłków | 11 | 9 | 13-33 |
XV kolejka B-klasy:
grupa III:
niedziela, 26 marca 2023:
KS Włodzice - LZS Nowa 1-2
Zjednoczeni Nowogrodziec - LKS Kraśnik Dolny 9-1
Bad Element Otok - LKS Mierzwin 3-5
Zbylut Zbylutów - KS Milików 1-2
KS Czerna - Znicz Kruszyn 0-3
Majdan Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-3
KS II Stare Jaroszowice - KS Kotliska 0-3 vo.
1. | LZS Nowa | 15 | 40 | 86-15 |
2. | Bad Element Otok | 15 | 37 | 34-15 |
3. | Znicz Kruszyn | 15 | 35 | 54-27 |
4. | Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka | 15 | 35 | 41-22 |
5. | Zjednoczeni Nowogrodziec | 15 | 33 | 72-22 |
6. | LKS Mierzwin | 15 | 27 | 52-39 |
7. | KS Kotliska | 15 | 26 | 78-31 |
8. | KS Milików | 15 | 21 | 44-38 |
9. | KS Włodzice | 15 | 18 | 45-49 |
10. | Majdan Bolesławice | 15 | 11 | 31-46 |
11. | Zbylut Zbylutów | 15 | 6 | 11-97 |
12. | LKS Kraśnik Dolny | 15 | 4 | 24-91 |
13. | KS Czerna | 15 | 4 | 15-70 |
14. | KS II Stare Jaroszowice | 15 | 10 | 26-51 |
XII kolejka B-klasy:
grupa IV:
sobota, 25 marca 2023:
Piast Wykroty - Zryw Ubocze 5-2
niedziela, 26 marca 2023:
Olsza II Olszyna - LZS Zaręba 0-2
Zjednoczeni Porajów Kopaczów - Sudety Giebułtów 6-5
Piast Czerwona Woda - Orliki Oldboys Węgliniec 7-0
Zryw Bratków - Łazek Pisarzowice 8-4
Bielany Biedrzychowice - Granit Gierałtów 0-9
1. | Piast Czerwona Woda | 12 | 27 | 52-21 |
2. | Piast Wykroty | 12 | 25 | 42-25 |
3. | Granit Gierałtów | 12 | 25 | 61-14 |
4. | Łazek Pisarzowice | 12 | 25 | 61-25 |
5. | Zryw Bratków | 12 | 23 | 48-35 |
6. | Zjednoczeni Porajów Kopaczów | 12 | 19 | 41-43 |
7. | Olsza II Olszyna | 12 | 14 | 33-32 |
8. | Zryw Ubocze | 12 | 13 | 34-47 |
9. | Sudety Giebułtów | 12 | 13 | 43-34 |
10. | LZS Zaręba | 12 | 13 | 23-25 |
11. | Bielany Biedrzychowice | 12 | 9 | 24-72 |
12. | Orliki Oldboys Węgliniec | 12 | 0 | 12-101 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2023-03-25 10:17
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57