CO
408.06
mg/m3
O3
83.52
ug/m3
PM10
14.31
ug/m3
PM2.5
12.06
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.17)
Kupię:
- Kupię stare medale, ordery, odznaczenia (2024.03.16)
Różne:
- "Rozwód kościelny" (2024.03.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.16)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUK... (2024.03.15)
Dam pracę:
- Demontaż pojazdów (2024.03.14)
Sprzedam:
- Pierogi wielkanocne z białą kiełbasą ... (2024.03.14)
Różne:
- Skup Ciągników Rolniczych - Najlepsza Of... (2024.03.13)
Różne:
- W marcu obłożenia schodów betonowych rab... (2024.03.11)
Sprzedam:
- Lamele styropianowe drewnopodobne suf... (2024.03.11)
- Kolo:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 14:27
- Mieszkańcy Podgórzyna:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 14:10
- haha:
› Zestaw par 21. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.19 14:01
- Do wyżej:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 13:33
- Walus do ktoś:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 12:55
dolar amerykański | 1 USD | 3.9866 | |
euro | 1 EUR | 4.3201 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4886 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0516 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XVII kolejce A-klasy
XVII kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 18 marca 2023:
Halniak Miłków - Olimpia Kamienna Góra 2-7
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec 5-0
niedziela, 19 marca 2023:
Amfibolit Leszczyniec - Skalnik Czarny Bór 4-0
Rudawy Janowice Wielkie - Pub Gol Jelenia Góra 2-1
Orzeł Wojcieszów - GKS Podgórzyn 4-0
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lechia Piechowice 2-0
Karkonosze II Jelenia Góra - Piast Bolków 4-0
KS Maciejowa - Czarni Przedwojów 1-4
1. | Olimpia Kamienna Góra | 16 | 40 | 66-18 |
2. | Orzeł Wojcieszów | 16 | 39 | 71-23 |
3. | Orzeł Mysłakowice | 16 | 38 | 97-21 |
4. | Lechia Piechowice | 16 | 37 | 53-24 |
5. | Karkonosze II Jelenia Góra | 17 | 37 | 78-26 |
6. | Amfibolit Leszczyniec | 17 | 34 | 44-32 |
7. | Czarni Strzyżowiec | 16 | 30 | 42-34 |
8. | Halniak Miłków | 16 | 28 | 42-37 |
9. | Czarni Przedwojów | 16 | 20 | 25-39 |
10. | Piast Bolków | 16 | 17 | 36-55 |
11. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 16 | 15 | 30-51 |
12. | Rudawy Janowice Wielkie | 16 | 12 | 28-63 |
13. | Pub Gol Jelenia Góra | 16 | 11 | 25-65 |
14. | Skalnik Czarny Bór | 16 | 7 | 14-55 |
15. | GKS Podgórzyn | 17 | 7 | 14-65 |
16. | KS Maciejowa | 17 | 6 | 22-79 |
grupa II:
sobota, 18 marca 2023:
Jaśnica Opolno Zdrój - LZS Kościelnik 3-5
Stella Lubomierz - Korona Radostów 3-1
Kwisa Świeradów Zdrój - Granica Bogatynia 1-2
Włókniarz Mirsk - Fatma Pobiedna 2-2
Granica Miłoszów - Błękitni Studniska 0-3
niedziela, 19 marca 2023:
Piast Zawidów - Chmielanka Chmieleń 2-1
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów 0-1
WKS Pilchowice - Lech Ręczyn 1-6
1. | Granica Bogatynia | 16 | 46 | 83-23 |
2. | Piast Zawidów | 16 | 40 | 73-18 |
3. | Błękitni Studniska Dolne | 16 | 38 | 71-28 |
4. | LZS Kościelnik | 16 | 36 | 63-28 |
5. | Kwisa Świeradów Zdrój | 16 | 34 | 62-26 |
6. | Włókniarz Mirsk | 16 | 33 | 48-22 |
7. | Skalnik Rębiszów | 16 | 23 | 29-42 |
8. | Stella Lubomierz | 16 | 22 | 35-40 |
9. | Korona Radostów | 16 | 19 | 32-45 |
10. | Granica Miłoszów | 16 | 19 | 31-53 |
11. | Fatma Pobiedna | 16 | 17 | 30-49 |
12. | Jaśnica Opolno Zdrój | 16 | 15 | 26-52 |
13. | Chmielanka Chmieleń | 16 | 14 | 29-49 |
14. | Orzeł Platerówka | 16 | 9 | 23-46 |
15. | Lech Ręczyn | 16 | 9 | 31-60 |
16. | WKS Pilchowice | 16 | 0 | 19-104 |
grupa III:
sobota, 18 marca 2023:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Gromadka 4-0
WKS Żarki Średnie - Orzeł Gościszów 1-1
niedziela, 19 marca 2023:
GKS Warta Bolesławiecka - GKS Iwiny 4-1
LZS Niwnice - Cement Raciborowice 3-10
Kolonia Bolesławiec - Twardy Świętoszów 1-2
Przyszłość Dłużyna - Sparta Zebrzydowa 1-5
Leśnik Osiecznica - LKS Ocice 0-4
Pauzuje BKS II Bolesławiec.
1. | Twardy Świętoszów | 15 | 42 | 70-9 |
2. | Cement Raciborowice | 15 | 36 | 76-19 |
3. | LKS Ocice | 15 | 36 | 35-14 |
4. | Kolonia Bolesławiec | 16 | 31 | 41-24 |
5. | Orzeł Gościszów | 15 | 29 | 46-30 |
6. | BKS II Bolesławiec | 14 | 26 | 48-32 |
7. | GKS Warta Bolesławiecka | 15 | 25 | 32-34 |
8. | Sparta Zebrzydowa | 15 | 24 | 37-39 |
9. | WKS Żarki Średnie | 15 | 17 | 32-42 |
10. | Leśnik Osiecznica | 15 | 13 | 23-51 |
11. | GKS Iwiny | 15 | 13 | 19-42 |
12. | GKS Gromadka | 16 | 13 | 20-55 |
13. | LZS Niwnice | 15 | 12 | 37-54 |
14. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 15 | 7 | 21-60 |
15. | Przyszłość Dłużyna | 15 | 6 | 32-64 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2023-03-18 12:22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 4
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 14