CO
186.24
mg/m3
O3
60.37
ug/m3
PM10
12.87
ug/m3
PM2.5
9.90
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie umiarkowane
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- harry:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.26 10:19
- smiesznie:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 10:15
- Kibitz:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 09:07
- Do kibitz:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 08:38
- Kibitz:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 08:28
dolar amerykański | 1 USD | 4.0276 | |
euro | 1 EUR | 4.3198 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4131 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0427 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVII kolejki A-klasy
XVII kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 18 marca 2023:
Halniak Miłków - Olimpia Kamienna Góra, godz. 15:00
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec, godz. 16:00
niedziela, 19 marca 2023:
Amfibolit Leszczyniec - Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
Orzeł Wojcieszów - GKS Podgórzyn, godz. 13:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lechia Piechowice, godz. 14:00
Karkonosze II Jelenia Góra - Piast Bolków, godz. 15:00, boczne boisko Z12
KS Maciejowa - Czarni Przedwojów, godz. 18:00, boczne boisko Z12
grupa II:
sobota, 18 marca 2023:
Jaśnica Opolno Zdrój - LZS Kościelnik, godz. 15:00
Stella Lubomierz - Korona Radostów, godz. 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Granica Bogatynia, godz. 15:00
Włókniarz Mirsk - Fatma Pobiedna, godz. 16:00
niedziela, 19 marca 2023:
Piast Zawidów - Chmielanka Chmieleń, godz. 11:00
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
WKS Pilchowice - Lech Ręczyn, godz. 15:00
Granica Miłoszów - Błękitni Studniska, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 18 marca 2023:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Gromadka, godz. 15:30
niedziela, 19 marca 2023:
GKS Warta Bolesławiecka - GKS Iwiny, godz. 11:00
LZS Niwnice - Cement Raciborowice, godz. 13:00
Kolonia Bolesławiec - Twardy Świętoszów, godz. 15:00
Przyszłość Dłużyna - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00
WKS Żarki Średnie - Orzeł Gościszów, godz. 15:00
Leśnik Osiecznica - LKS Ocice, godz. 15:30
Pauzuje BKS II Bolesławiec.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2023-03-13 21:52
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192