CO
O3
PM10
PM2.5
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.17)
Kupię:
- Kupię stare medale, ordery, odznaczenia (2024.03.16)
Różne:
- "Rozwód kościelny" (2024.03.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.16)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUK... (2024.03.15)
Dam pracę:
- Demontaż pojazdów (2024.03.14)
Sprzedam:
- Pierogi wielkanocne z białą kiełbasą ... (2024.03.14)
Różne:
- Skup Ciągników Rolniczych - Najlepsza Of... (2024.03.13)
Różne:
- W marcu obłożenia schodów betonowych rab... (2024.03.11)
Sprzedam:
- Lamele styropianowe drewnopodobne suf... (2024.03.11)
- Kibic:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.18 23:28
- DLB:
› Zestaw par 21. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.18 23:23
- Ksk:
› Gryf pokazał charakter
2024.03.18 22:51
- Jdnd:
› Wyniki i tabela po 16. kolejce ligi okręgowej
2024.03.18 22:32
- Kierko:
› Wyniki i tabele po 16. kolejce A-klasy
2024.03.18 22:20
dolar amerykański | 1 USD | 3.9528 | |
euro | 1 EUR | 4.3086 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4711 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0343 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVII kolejki A-klasy
XVII kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 18 marca 2023:
Halniak Miłków - Olimpia Kamienna Góra, godz. 15:00
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec, godz. 16:00
niedziela, 19 marca 2023:
Amfibolit Leszczyniec - Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
Orzeł Wojcieszów - GKS Podgórzyn, godz. 13:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lechia Piechowice, godz. 14:00
Karkonosze II Jelenia Góra - Piast Bolków, godz. 15:00, boczne boisko Z12
KS Maciejowa - Czarni Przedwojów, godz. 18:00, boczne boisko Z12
grupa II:
sobota, 18 marca 2023:
Jaśnica Opolno Zdrój - LZS Kościelnik, godz. 15:00
Stella Lubomierz - Korona Radostów, godz. 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Granica Bogatynia, godz. 15:00
Włókniarz Mirsk - Fatma Pobiedna, godz. 16:00
niedziela, 19 marca 2023:
Piast Zawidów - Chmielanka Chmieleń, godz. 11:00
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
WKS Pilchowice - Lech Ręczyn, godz. 15:00
Granica Miłoszów - Błękitni Studniska, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 18 marca 2023:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Gromadka, godz. 15:30
niedziela, 19 marca 2023:
GKS Warta Bolesławiecka - GKS Iwiny, godz. 11:00
LZS Niwnice - Cement Raciborowice, godz. 13:00
Kolonia Bolesławiec - Twardy Świętoszów, godz. 15:00
Przyszłość Dłużyna - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00
WKS Żarki Średnie - Orzeł Gościszów, godz. 15:00
Leśnik Osiecznica - LKS Ocice, godz. 15:30
Pauzuje BKS II Bolesławiec.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2023-03-13 21:52
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 4
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 150
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 14