CO
77.31
mg/m3
O3
51.41
ug/m3
PM10
19.50
ug/m3
PM2.5
16.86
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
pochmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.17)
Kupię:
- Kupię stare medale, ordery, odznaczenia (2024.03.16)
Różne:
- "Rozwód kościelny" (2024.03.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.16)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUK... (2024.03.15)
Dam pracę:
- Demontaż pojazdów (2024.03.14)
Sprzedam:
- Pierogi wielkanocne z białą kiełbasą ... (2024.03.14)
Różne:
- Skup Ciągników Rolniczych - Najlepsza Of... (2024.03.13)
Różne:
- W marcu obłożenia schodów betonowych rab... (2024.03.11)
Sprzedam:
- Lamele styropianowe drewnopodobne suf... (2024.03.11)
- grupa 2:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.19 04:15
- Kibic:
› Zestaw par 17. kolejki A-klasy
2024.03.18 23:28
- DLB:
› Zestaw par 21. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.18 23:23
- Ksk:
› Gryf pokazał charakter
2024.03.18 22:51
- Jdnd:
› Wyniki i tabela po 16. kolejce ligi okręgowej
2024.03.18 22:32
dolar amerykański | 1 USD | 3.9528 | |
euro | 1 EUR | 4.3086 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4711 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0343 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVI kolejki A-klasy
XVI kolejka A-klasy:grupa I:
niedziela, 12 marca 2023:
GKS Podgórzyn - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Wojcieszów, godz. 15:00
KS Maciejowa - Karkonosze II Jelenia Góra, godz. 18:15
sobota, 8 kwietnia 2023:
Skalnik Czarny Bór - Halniak Miłków, godz. 14:00
Czarni Przedwojów - Lechia Piechowice, godz. 14:00
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 14:00
Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice, godz. 14:00
Piast Bolków - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 14:00
grupa II:
sobota, 11 marca 2023:
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Granica Bogatynia - Włókniarz Mirsk, godz. 15:00
Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój, godz. 15:00
niedziela, 12 marca 2023:
Korona Radostów - WKS Pilchowice, godz. 11:00
Granica Miłoszów - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 15:00
LZS Kościelnik - Stella Lubomierz, godz. 15:00
Lech Ręczyn - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
sobota, 8 kwietnia 2023:
Fatma Pobiedna - Piast Zawidów, godz. 13:00
grupa III:
sobota, 11 marca 2023:
GKS Iwiny - Przyszłość Dłużyna, godz. 15:00
niedziela, 12 marca 2023:
LKS Ocice - GKS Raciborowice, godz. 15:00
Sparta Zebrzydowa - WKS Żarki Średnie, godz. 15:00
Orzeł Gościszów - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 15:00
GKS Gromadka - Kolonia Bolesławiec, godz. 15:00
sobota, 8 kwietnia 2023:
Twardy Świętoszów - BKS II Bolesławiec, godz. 15:00
Leśnik Osiecznica - GKS Warta Bolesławiecka, godz. 15:00
Pauzuje LZS Niwnice.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2023-03-06 21:22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 150
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 4
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 14