230.83

18.35

15.07

12.38

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia G鏎a. Warto軼i zosta造 odczytane dnia 2023-06-02 o godzinie 06:00.

Wygrana w 安iebodzicach

Dobre wie軼i nap造n窸y ze 安iebodzic, gdzie od zwyci瘰twa rund rewan穎w rozpocz窸y pi趾arki Karkonoszy Jelenia G鏎a. Nasz zesp馧 po niezwykle emocjonuj帷ym meczu wygra z miejscow Victori dzi瘯i lepiej wykonywanym rzutom karnym. Odnosi si to zar闚no do wykonywanie tego elementy w trakcie gry jak i w konkursie rzut闚 karnych.
Do przerwy wi璚ej powod闚 do zadowolenia mieli miejscowi fani, bowiem ich zesp馧 prowadzi po I po這wie 17-14. Po zmianie stron bia這 - niebieskich odrobi造 straty, a w 56 minucie po serii trzech goli z rz璠u - dwa razy trafi豉 Nikola Jarosz, raz Joanna Za這ga - Karkonosze prowadzi造 jedn bramk. W 57 min. trafi豉 Sabina Ga逝szka i wynik brzmia 26-27. Miejscowe chcia造 za wszelk cen wyr闚na, ale nie potrafi造 pokona bramkarki KSK nawet z rzut闚 karnych, dwie pr鏏y zmarnowa造 Martyna Szczepanik i Patrycja Wojda. Niestety w 60 min. Szczepanik uda這 si doprowadzi do wyr闚nania i do rozstrzygni璚ia konieczne by造 karne. Nasz zesp馧 po golach Za這gi, Ga逝szki, Jarosz i Aliny Los wygra seri 4-2 i zainkasowa dwa punkty za zwyci瘰two!
Nast瘼ny mecz Karkonosze rozegraj za dwa tygodnie, przy Z這tniczej 12 podejm SPR Olkusz (4 lutego 2023, godz. 17:00).

VICTORIA 名IEBODZICE - KARKONOSZE JELENIA G紑A 27-27 (17-14), k. 2-4

VICTORIA: Nowak, Chlebowska - Adamczewska - 2, Szczepanik - 7, Le郾ia雟ka, Barna - 3, Szulc - 1, ζsi雟ka - 1, Wlaz這 - 3, Wojda - 10.

Trenerka: Dominika Daszkiewicz - Kwadrans.

KSK: Wierzbicka, Gozdowska - Domin - 2, Mazurkiewicz - 4, Ku郾iesz - 1, Jarosz - 9, Ga逝szka - 6, Za這ga - 1, Wo這szczak - 4, Los.

Trenerka: Dilrabom Samadova.

S璠ziowali: Miko豉j Sulisz i Dawid Celoch.