366.66

90.54

11.04

5.20

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-25 o godzinie 14:00.

Skuteczne rezerwy Karkonoszy

Najwyższe zwycięstwo w obecnym sezonie odnieśli piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, pokonując w Czarnym Borze Skalnika 11-0. Po raz pierwszy biało - niebieskim udało się też zachować czyste konto w meczu A-klasy. Formalnie wygrali już z KS Maciejowa 4-0, jednak ten wynik jest efektem walkowera jakim zostali ukarani rywale, a na boisku było 4-2.
Do przerwy Skalnik dzielnie się bronił, gole dla KSK II padły dopiero w końcówce I połowy. W 37 minucie trafił Marcin Maczek, a już w doliczonym czasie Łukasz Kowalski. Po zmianie stron gole dla gości posypały się lawinowo i ostatecznie worek Skalnika zapełnił się 11 sztukami.
Teraz przed Karkonoszami II jeden z najtrudniejszych meczów w rundzie, bo przy Lubańskiej zjawi się Olimpia Kamienna Góra (25 września 2022, godz. 15:00). Skalnik wybiera się do Jeleniej Góry, gdzie przy Kaczawskiej zmierzy się z KS Maciejowa (25 września 2022, godz. 11:00).

SKALNIK CZARNY BÓR - KARKONOSZE II JELENIA GÓRA 0-11 (0-2)

Bramki: 0-1 Maczek 37', 0-2 Kowalski 45'+3', 0-3 Firlej 47', 0-4 Durlak 57', 0-5 K. Lewkowicz 63', 0-6 M. Lewkowicz 72', 0-7 Firlej 74', 0-8 Stepaniak 76', 0-9 Kułakowski 86', 0-10 Senyk 90'+1', 0-11 M. Lewkowicz 90'+3'.
Żółte kartki: Kois oraz Senyk, M. Lewkowicz.
Sędziowali: Michał Horodyski oraz Ryszard Gołębiowski i Arkadiusz Janik.

SCB: Michno - Duś (57' Gucwa), Fudała (80' Jędrzejczyk), Grzelak, Kois, Marczak (46' Lepucki), Pudełko, Skoczeń (60' Resel), Stawiarski, Sułkowski, Worski (68' Sztejkowski).

Trener: Tomasz Resel.

KSK: Dubiel - Durlak, Firlej, Juszczyk, Kowalski (55' Furman), Kułakowski, K. Lewkowicz (68' Stepaniak), M. Lewkowicz, Maczek (63' Senyk), P. Michałek, Walczak.

Trener: Łukasz Kowalski.

2022-09-21 10:15