Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

15.64°C 1006 hPa 82%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-05-05)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6403
euro euro 1 EUR 4.2551
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6466
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9297
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1745
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zwrócił na siebie uwagę, gdyż szedł boso szutrową drogą, a wszystko przez narkotyki

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie narkotyków. Zabezpieczyli metamfetaminę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę, gdyż szedł boso, zataczając się szutrową drogą. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.
27 lipca 2022 roku, około godziny 7.00 policjanci pojechali do jednej z miejscowości na terenie powiatu karkonoskiego, gdzie według zgłoszenia drogą szutrową, zataczając się idzie bosy mężczyzna. Funkcjonariusze od razu go zauważyli. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, chwiał się na nogach, nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć dlaczego nie ma butów. Jego zachowanie wskazywało, że znajduje się on pod silnym działaniem środków odurzających. Twierdził nawet, że został porwany. 38-latek przyznał się, że zażywał metamfetaminę, którą posiada w samochodzie. Tam też funkcjonariusze znaleźli woreczek strunowy z narkotykami.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2022-07-28 16:43

Przybornik
Najczęściej czytane

› Wyniki i tabela po 28. ... czas 2026-05-01
komentarze komentarze: 9


› 2 maja - Dzień Flagi Rzecz... czas 2026-05-02
komentarze komentarze: 3


› Droga Jubileuszowa na Ś... czas 2026-05-02
komentarze komentarze: 7


› Jelenia Góra: mieszkanka s... czas 2026-05-01
komentarze komentarze: 5


› Jelenia Góra: pięć nielegaln... czas 2026-05-04
komentarze komentarze: 0