CO
402.11
mg/m3
O3
76.28
ug/m3
PM10
9.79
ug/m3
PM2.5
7.29
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Podział grupa B-klasy w sezonie 2022/2023
Dwie grupy po 12 zespołów, dwie po 14 zespołów, tak będą wyglądać rozgrywki 2022/2023 B-klasy. Oto składy grup:grupa I: Orły Lipienica, Amfibolit Leszczyniec, Bóbr Opawa, Victoria Czadrów, Bóbr Marciszów, Sezal 2 Janiszów, Kwarc Pisarzowice, Bolko Bolków, Lesk Sędzisław, Dragon Miszkowice, Uran Okrzeszyn, Orzeł Lubawka.
grupa II: Juvenia Rybnica, Halniak II Miłków, Pogoń Wleń, Victoria II Jelenia Góra, TS Wojanów, Pogoń II Świerzawa, FC Karpacz, GLKS Czernica, KS II Łomnica, Potok Karpniki, Budowlani Wojcieszów, KS Wojcieszyce Szklarska Poręba.
grupa III: KS Milików, Znicz Kruszyn, KS Czerna, Bad Element Otok, Majdan Bolesławice, KS II Stare Jaroszowice, LKS Kraśnik Dolny, LZS Nowa, KS Włodzice, KS Kotliska, Zbylut Zbylutów, LKS Mierzwin, Zjednoczeni Nowogrodziec, Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka.
grupa IV: Przyszłość Dłużyna, Zryw Bratków, Orliki Węgliniec, Sudety Giebułtów, Piast Wykroty, LZS Zaręba, Zryw Ubocze, Łużyce II Lubań, Piast Czerwona Woda, Granit Gierałtów, Olsza II Olszyna, Gryf II Gryfów Śląski, Łazek Pisarzowice, Bielany Biedrzychowice.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2022-07-05 17:06
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57