CO
201.04
mg/m3
O3
67.72
ug/m3
PM10
24.30
ug/m3
PM2.5
19.04
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 23:09
- Stawiajcie 100% takie wyniki będą:
› Zestaw par 26. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.04.23 22:18
- Do do wyżej:
› Koniec koszmarnej serii!
2024.04.23 21:26
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 20:48
- region jg:
› Barycz pierwszym finalistą PP DZPN
2024.04.23 20:44
dolar amerykański | 1 USD | 4.061 | |
euro | 1 EUR | 4.3335 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4535 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0238 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Podział grupa A-klasy w sezonie 2022/2023
Znamy już podział grup na sezon 2022/2023 A-klasy. Każda z nich będzie liczyła 16 drużyn, oto jak będą się prezentować:grupa I: Lechia Piechowice, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Halniak Miłków, WKS Pilchowice, Orzeł Wojcieszów, Orzeł Mysłakowice, Mitex Podgórzyn, Karkonosze II Jelenia Góra, KS Maciejowa, Piast Bolków, Pub Gol Jelenia Góra, Rudawy Janowice Wielkie, Czarni Strzyżowiec, Skalnik Czarny Bór, Olimpia Kamienna Góra, Czarni Przedwojów.
grupa II: Skalnik Rębiszów, Orzeł Platerówka, Kwisa Świeradów Zdrój, Stella Lubomierz, Jaśnica Opolno Zdrój, Piast Zawidów, Włókniarz Mirsk, Fatma Pobiedna, Granica Miłoszów, Granica Bogatynia, Zjednoczeni Porajów Kopaczów, Chmielanka Chmieleń, LZS Kościelnik, Korona Radostów, Lech Ręczyn, Błękitni Studniska Dolne.
grupa III: GKS Raciborowice, LZS Niwnice, BKS II Bolesławiec, Kolonia Bolesławiec, GKS Tomaszów Bolesławiecki, Leśnik Osiecznica, LZS Brzeźnik, GKS Warta Bolesławiecka, WKS Żarki Średnie, GKS Iwiny, Sparta Zebrzydowa, Orzeł Gościszów, GKS Gromadka, Twardy Świętoszów, Rybak Parowa, LKS Ocice.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2022-07-05 16:53
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192