309.00

76.00

7.00

5.00

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia G鏎a. Warto軼i zosta造 odczytane dnia 2022-05-27 o godzinie 01:00.

Przywioz造 trzy punkty z Olkusza

茳me zwyci瘰two w sezonie odnios造 w Olkuszu pi趾arki r璚zne Karkonoszy Jelenia G鏎a. Bia這 - niebieskie musia造 na nie solidnie si napracowa, a po I po這wie ich sytuacja by豉 nieweso豉, bowiem gospodynie prowadzi造 20-16. Chwil po przerwie SPR mia ju pi耩 goli przewagi. Mimo to jeleniog鏎zanki zdo豉造 si podnie嗆. Szybko dwa gole zdoby豉 Marta D帳rowska, w jej 郵ady posz造 kole瘸nki z zespo逝 w 38 minucie po rzucie Sabiny Ga逝szki by remis po 23. W 42 min. dwa gole Agnieszki Kowalskiej pozwoli造 Karkonoszom obj望 prowadzenie 27-25. Teraz to olkuszanki musia造 goni wynik. Pi耩 minut przed ko鎍em doprowadzi造 do wyniku 32-32. Golem dla KSK odpowiedzia豉 Sabina Kobzar. Nie wystarczy這 to do wygranej, bowiem z rzutu karnego trafi豉 Vanessa Nowak. Potrzebna by豉 jeszcze jedna skuteczna akcja i nasze dziewcz皻a j wykona造. Kropk nad "i" postawi豉 Julia P璠ziwiatr.
Meczem w Olkuszu Karkonosze zako鎍zy造 I rund rozgrywek. S na trzecim miejscu z dorobkiem 24 punkt闚, bilans spotka 8-2, bramki 337-283. Do lidera Ruchu Chorz闚 trac trzy punkty, z tym, 瞠 chorzowianki maj jeden mecz zaleg造. Teraz zespo造 I ligi b璠 pauzowa. Liga zostanie wznowiona na pocz徠ku lutego 2022, Karkonosze pojad do Legnicy na mecz z Dziewi徠k.

SPR OLKUSZ - KARKONOSZE JELENIA G紑A 33-34 (20-16)

SPR: Nowicka, Januszek - N. So這軼iuk - 1, Barczyk - 4, Sio豉 - 3, Mrozewska - 4, Kozyra - 4, Andrzejczyk - 1, Nowak - 4, O. So這軼iuk - 8, Herian - 4.

Trener: Marcin Ksi篹yk.

KSK: Wierzbicka, Prudzienica - Gabry - 1, Mazurkiewicz - 7, Kowalska - 6, Ga逝szka - 2, Kobzar - 5, Za這ga - 4, P璠ziwiatr - 4, Przystalska - 5.

Trenerka: Dilrabo Samadova.

S璠ziowa造: Aleksandra Pytlik i Agnieszka Skowronek.