CO
64.76
mg/m3
O3
104.52
ug/m3
PM10
6.67
ug/m3
PM2.5
3.09
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Do sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:42
- Kibol:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:34
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XI kolejki A-klasy
XI kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 23 października 2021:
KS Łomnica - Budowlani Wojcieszów, godz. 11:00
Piast Bolków - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 15:00
Orzeł Wojcieszów - Bóbr Marciszów, godz. 15:00
niedziela, 24 października 2021:
KS Maciejowa - Halniak Miłków, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Mitex Podgórzyn - Skalnik Czarny Bór, godz. 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - Czarni Przedwojów, godz. 13:00
Czarni Strzyżowiec - Olimpia Kamienna Góra, godz. 15:00
grupa II:
sobota, 23 października 2021:
Granica Miłoszów - Zjednoczeni Porajów Kopaczów, godz. 15:00
Granica Bogatynia - WKS Pilchowice, godz. 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 15:00
niedziela, 24 października 2021:
Korona Radostów - Skalnik Rębiszów, godz. 11:00
Chmielanka Chmieleń - LZS Kościelnik, godz. 14:00
Fatma Pobiedna - Piast Zawidów, godz. 14:00
Lech Ręczyn - Łazek Pisarzowice, godz. 14:00
Pauzuje Olsza Olszyna.
grupa III:
sobota, 23 października 2021:
Jaśnica Opolno Zdrój - Rybak Parowa, godz. 15:00
GKS Gromadka - Kolonia Bolesławiec, godz. 16:00
niedziela, 24 października 2021:
Sparta Zebrzydowa - LKS Ocice, godz. 11:00
GKS Iwiwny - KS Stare Jaroszowice, godz. 14:00
Orzeł Gościszów - Zryw Ubocze, godz. 14:00
WKS Żarki Średnie - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 14:00
GKS Warta Bolesławiecka - LZS Niwnice, godz. 14:00
Pauzuje LZS Brzeźnik.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-10-18 14:03
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57