Każdy sobie, a punkty za zwycięstwo Iskrze

frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.3362
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.464
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1796

Pewny awans, hat-trick Czerwińskiego

Nie było niespodzianki w Osiecznicy, gdzie Karkonosze Jelenia Góra pokonały Leśnika 5-1, czym zapewniły sobie udział w finale okręgowego Pucharu Polski. Ich rywalem będą Łużyce Lubań, które w drugim półfinale pokonały w Pieńsku Hutnika 6-0. Finał w Lubaniu będzie jedynym meczem edycji 2021/2022, który zostanie rozegrany w 2022 roku.
Po 45 minutach Karkonosze prowadziły w Osiecznicy 3-0. Nasz zespół rozpoczął golem Mateusza Czerwińskiego, który uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza gospodarzy. Ten sam zawodnik w podobny sposób podwyższył wynik na 0-2. Minutę przed przerwą podanie Bartosza Poszelężnego z bliskiej odległości na gola zamienił Oskar Giziński.
Groźne sytuacje po przerwie stworzyli dla gospodarzy Daniel Ziółkowski i Józef Pietrzak, natomiast ze strony gości Poszelężny nie trafił do pustej bramki. W 81 min. ładną akcję przeprowadził Nikodem Siudak, podanie do Czerwińskiego, ten obraca się pomimo obecności obrońcy rywali i strzałem po ziemi kompletuje hat-tricka. Dwie minuty przed końcem gola zdobywa zespół z Osiecznicy, Kałużyński przelobował Wiktora Błaszkiewicza. Wynik w 90 min. uderzeniem w długi róg ustala Poszelężny.

LEŚNIK OSIECZNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1-5 (0-3)

Bramki: 0-1 Czerwiński 11', 0-2 Czerwiński 30', 0-3 Giziński 44', 0-4 Czerwiński 81', 1-4 Kałużyński 88', 1-5 Poszelężny 90'.