130.71

63.24

4.14

2.62

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-20 o godzinie 06:00.

Maciejowa pewna utrzymania

KS Maciejowa zapewniła sobie utrzymanie w A-klasie. Zespół trenera Roberta Wachla pokonał Woskara II Wojcieszyce 3-1 i ponieważ ma lepszy bezpośredni bilans spotkań od tej drużyny może spać spokojnie, bo obie ekipy dzieli różnica sześciu punktów na dwie kolejki przed końcem sezonu 2020/2021.
Goście przyjechali do Maciejowej w 10-tkę, mimo to do przerwy prezentowali się lepiej i objęli prowadzenie. Gola po fatalnym błędzie Adama Szczupaka zdobył Maciej Jagielski, który dobił uderzenie z dystansu Dawida Walczaka. Nim do tego doszło wynik mógł otworzyć Michał Stanisławski, ale piłka po jego strzale z woleja poszła nad poprzeczką. Później Woskar II mógł się pokusić przynajmniej o jeszcze jednego gola.
Po zmianie stron Maciejowa się obudziła. W 51-ej minucie doszło do zamieszania w polu karnym gości. Piłka trafiła pod nogi Roberta Lamberta, ten podał do Jakuba Stompóra i było 1-1. Drugi gol padł 20 minut później. Bartosz Walczak faulował w 16-tce Piotra Wojtarowicza, który sam zamienił rzut karny na bramkę. Wynik ustalił Stompór po kolejnym dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska.

KS MACIEJOWA - WOSKAR II WOJCIESZYCE 3-1 (0-1)

Bramki: 0-1 Jagielski 27', 1-1 Stompór 51', 2-1 Wojtarowicz 71', 3-1 Stompór 83'.
Żółte kartki: Gil oraz M. Jagielski, Stefański.
Sędziowali: Dawid Gajda oraz Ryszard Gołębiowski i Wojciech Zerka.
Widzów: 20.

KSM: Szczupak - Jardel, Koszczewski (46' Gil), Sławski, Stanisławski, A. Wrotecki, Szczotka (46' Lambert), Szymczak, Skoczek (65' Gdeczyk), Stompór, Wojtarowicz.

Trener: Robert Wachel.

WOSKAR II: B. Walczak - Trela, Tokarz, Stefański, Kruczek, M. Jagielski, D. Jagielski, D. Walczak, Orzoł, Banaś.

Trener: Łukasz Kowalski.

2021-06-16 10:58