136.12

111.39

7.89

4.73

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-26 o godzinie 18:00.

Olimpia wygrała ważny mecz

Wiosna w wykonaniu Piasta jest bardzo słaba. Tym razem zespół z Wykrot Musiał uznać wyższość kamiennogórskiej Olimpii. Walczący o utrzymanie goście wyszli na prowadzenie kilka minut przed przerwą kiedy Zazulaka do kapitulacji zmusił Powiertowski. Tuż po zmianie stron przypomniał o sobie Misan i było 0:2. Wydawało się, że Olimpia ma wszystko pod kontrolą, lecz po chwili nieczystym zagraniem musiał ratować się Hołda. Arbiter golkiperowi Olimpii pokazał czerwoną kartkę. Między słupkami bramki gości z konieczności stanął Kraszewski. Wydawało się, że Piast rzuci się do odrabiania strat. Tak się stało, ale wcześniej Hadała podwyższył wynik na 3:0 dla Olimpii. W 62. min część strat odrobił Szydlarski. Ten sam piłkarz drugi raz trafił do siatki, ale niestety z perspektywy gospodarzy już w końcówce doliczonego czasu gry.

PIAST - KAMIENNA GÓRA 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Powiertowski (42), 0:2 Misan (46), 0:3 Hadała (55), 1:3 Szydlarski (62), 2:3 Szydlarski (90).
Czerwona kartka: Hołda (Olimpia, 48 - akcja ratunkowa).
Żółte kartki: Ciaciek, Mielnik, Roman oraz Oświęcimka, Hadała, Powiertowski, Urbanowicz.
Sędziował: Piotr Kuzia.

PIAST: Zazulak - Muzal (65 Majka), Szydlarski, Staniów (65 Mielnik), Roman (80 Ojewski), Drozd, Krawczyk, Gola, Ciaciek (86 Jagodziński), Turko, Engel (85 Chociel).
OLIMPIA: Hołda - Domin (49 Kraszewski), Topolski, Sochacki (75 Młodziński), Filip, Bieńkowski, Oświęcimka, Misan (90 Kwaśniewski), Hadała (88 Urbanowicz), Burghardt, Powiertowski.

2021-06-13 22:22