CO
147.81
mg/m3
O3
51.36
ug/m3
PM10
6.15
ug/m3
PM2.5
4.63
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
słabe opady deszczu
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Belki styropianowe drewnopodobne od p... (2024.04.19)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
- Do Do wyżej:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 22:16
- XYZ:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 21:59
- Do wyżej:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 21:54
- Obiektywny:
› Zielone miasto to tańsze miasto
2024.04.19 21:41
- Do Pytanie ?:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 21:17
dolar amerykański | 1 USD | 4.0688 | |
euro | 1 EUR | 4.3316 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4787 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0615 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XXIV kolejce Alniko A-klasy
XXIV kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 5 czerwca 2021:
Orzeł Wojcieszów - Czarni Przedwojów 7-1
KS Łomnica - Kwarc Pisarzowice 6-0
niedziela, 6 czerwca 2021:
Halniak Miłków - Piast Bolków 4-2
Czarni Strzyżowiec - KS Maciejowa 1-1
Woskar II Wojcieszyce - Mitex Podgórzyn 0-3
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pub Gol Jelenia Góra 1-2
Budowlani Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice 0-2
Victoria Jelenia Góra - Bóbr Marciszów 9-3
1. | Victoria Jelenia Góra | 24 | 67 | 112-22 |
2. | KS Łomnica | 24 | 62 | 115-19 |
3. | Pub Gol Jelenia Góra | 24 | 54 | 69-37 |
4. | Orzeł Mysłakowice | 24 | 52 | 94-26 |
5. | Czarni Strzyżowiec | 24 | 50 | 60-29 |
6. | Orzeł Wojcieszów | 24 | 40 | 73-49 |
7. | Bóbr Marciszów | 24 | 38 | 62-61 |
8. | Czarni Przedwojów | 24 | 33 | 56-49 |
9. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 24 | 32 | 43-57 |
10. | Halniak Miłków | 24 | 26 | 50-62 |
11. | Budowlani Wojcieszów | 24 | 22 | 33-64 |
12. | KS Maciejowa | 24 | 21 | 30-104 |
13. | Mitex Podgórzyn | 24 | 18 | 30-80 |
14. | Woskar II Wojcieszyce | 24 | 18 | 29-81 |
15. | Piast Bolków | 24 | 18 | 36-76 |
16. | Kwarc Pisarzowice | 24 | 10 | 34-110 |
grupa II:
sobota, 5 czerwca 2021:
Granica Miłoszów - LZS Kościelnik 3-1
Łazek Pisarzowice - Lech Ręczyn 0-2
Kwisa Mroczkowice - Skalnik Rębiszów 1-1
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 1-3
Cosmos Radzimów - Pogoń Wleń 11-0
Olsza Olszyna - Granica Bogatynia 2-1
niedziela, 6 czerwca 2021:
Fatma Pobiedna - Piast Zawidów 0-5
Chmielanka Chmieleń - Korona Radostów 5-3
1. | Cosmos Radzimów | 24 | 66 | 108-24 |
2. | Piast Zawidów | 24 | 59 | 108-33 |
3. | Błękitni Studniska Dolne | 24 | 55 | 88-38 |
4. | LZS Kościelnik | 24 | 50 | 62-32 |
5. | Kwisa Świeradów Zdrój | 24 | 47 | 66-36 |
6. | Olsza Olszyna | 24 | 46 | 69-36 |
7. | Skalnik Rębiszów | 24 | 38 | 53-73 |
8. | Chmielanka Chmieleń | 24 | 36 | 42-53 |
9. | Granica Bogatynia | 24 | 34 | 58-57 |
10. | Łazek Pisarzowice | 24 | 27 | 43-65 |
11. | Korona Radostów | 24 | 23 | 48-69 |
12. | Lech Ręczyn | 24 | 21 | 43-85 |
13. | Granica Miłoszów | 24 | 19 | 49-99 |
14. | Kwisa Mroczkowice | 24 | 18 | 45-77 |
15. | Fatma Pobiedna | 24 | 16 | 35-75 |
16. | Pogoń Wleń | 24 | 4 | 23-88 |
grupa III:
sobota, 5 czerwca 2021:
Majdan Bolesławice - Sparta Zebrzydowa 2-9
GKS Gromadka - Górnik Węgliniec 3-2
niedziela, 6 czerwca 2021:
LKS Mierzwin - WKS Żarki Średnie 1-6
LZS Niwnice - Chrobry Nowogrodziec 2-6
Rybak Parowa - KS Stare Jaroszowice 3-5
LZS Łaziska - LZS Brzeźnik 1-7
Orzeł Gościszów - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0
LKS Ocice - GKW Iwiny 3-1
1. | Chrobry Nowogrodziec | 24 | 69 | 128-25 |
2. | Górnik Węgliniec | 24 | 66 | 115-36 |
3. | LZS Brzeźnik | 24 | 49 | 69-40 |
4. | KS Stare Jaroszowice | 24 | 47 | 76-50 |
5. | Rybak Parowa | 24 | 42 | 67-61 |
6. | Sparta Zebrzydowa | 24 | 39 | 72-50 |
7. | WKS Żarki Średnie | 24 | 38 | 60-55 |
8. | GKS Gromadka | 24 | 36 | 55-57 |
9. | LZS Niwnice | 24 | 34 | 56-76 |
10. | GKS Iwiny | 24 | 32 | 64-63 |
11. | Orzeł Gościszów | 24 | 32 | 74-74 |
12. | LKS Ocice | 24 | 29 | 48-52 |
13. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 24 | 17 | 34-59 |
14. | LZS Łaziska | 24 | 13 | 35-95 |
15. | Majdan Bolesławice | 24 | 11 | 42-118 |
16. | LKS Mierzwin | 24 | 6 | 27-111 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-06-05 08:44
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192