CO
207.41
mg/m3
O3
44.83
ug/m3
PM10
12.63
ug/m3
PM2.5
10.18
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Stara Gwardia:
› Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...
2024.04.25 23:10
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:59
- Trener:) :)))))):
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:13
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:09
- Kibic:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.25 21:05
dolar amerykański | 1 USD | 4.0276 | |
euro | 1 EUR | 4.3198 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4131 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0427 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XVII kolejce Alniko A-klasy
XVII kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 1 maja 2021:
Mitex Podgórzyn - Victoria Jelenia Góra 0-2
Pub Gol Jelenia Góra - Kwarc Pisarzowice 8-1
Bóbr Marciszów - Budowlani Wojcieszów 0-5
Orzeł Wojcieszów - KS Łomnica 0-3
Włókniarz Chłemsko Śląskie - Czarni Strzyżowiec 0-2
Piast Bolków - KS Maciejowa 1-0
Halniak Miłków - Woskar II Wojcieszyce 5-1
Czarni Przedwojów - Orzeł Mysłakowice 0-1
1. | Victoria Jelenia Góra | 17 | 49 | 79-13 |
2. | KS Łomnica | 17 | 41 | 69-15 |
3. | Pub Gol Jelenia Góra | 17 | 38 | 54-29 |
4. | Czarni Strzyżowiec | 17 | 34 | 46-18 |
5. | Orzeł Mysłakowice | 17 | 33 | 54-22 |
6. | Bóbr Marciszów | 17 | 32 | 44-33 |
7. | Czarni Przedwojów | 17 | 27 | 47-30 |
8. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 17 | 26 | 36-38 |
9. | Orzeł Wojcieszów | 17 | 25 | 49-35 |
10. | Halniak Miłków | 17 | 20 | 42-45 |
11. | KS Maciejowa | 17 | 17 | 25-64 |
12. | Budowlani Wojcieszów | 17 | 16 | 26-50 |
13. | Piast Bolków | 17 | 15 | 26-51 |
14. | Woskar II Wojcieszyce | 17 | 12 | 20-59 |
15. | Mitex Podgórzyn | 17 | 6 | 13-63 |
16. | Kwarc Pisarzowice | 17 | 4 | 18-83 |
grupa II:
sobota, 1 maj 20221:
Skalnik Rębiszów - Chmielanka Chmieleń 1-4
Lech Ręczyn - LZS Kościelnik 2-6
Piast Zawidów - Korona Radostów 4-0
Pogoń Wleń - Granica Miłoszów 0-5
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia 4-2
Łazek Pisarzowice - Kwisa Świeradów Zdrój 0-3
Błękitni Studniska Dolne - Kwisa Mroczkowice 4-2
Fatma Pobiedna - Olsza Olszyna 3-2
1. | Cosmos Radzimów | 17 | 48 | 73-17 |
2. | Piast Zawidów | 17 | 40 | 77-29 |
3. | Błękitni Studniska Dolne | 17 | 39 | 61-30 |
4. | Kwisa Świeradów Zdrój | 17 | 38 | 53-21 |
5. | LZS Kościelnik | 17 | 34 | 44-21 |
6. | Chmielanka Chmieleń | 17 | 32 | 32-31 |
7. | Olsza Olszyna | 17 | 30 | 58-30 |
8. | Granica Bogatynia | 17 | 25 | 46-41 |
9. | Skalnik Rębiszów | 17 | 25 | 36-61 |
10. | Łazek Pisarzowice | 17 | 23 | 38-43 |
11. | Korona Radostów | 17 | 19 | 34-46 |
12. | Granica Miłoszów | 17 | 13 | 34-66 |
13. | Fatma Pobiedna | 17 | 12 | 28-53 |
14. | Lech Ręczyn | 17 | 8 | 27-74 |
15. | Kwisa Mroczkowice | 17 | 7 | 26-64 |
16. | Pogoń Wleń | 17 | 4 | 15-55 |
grupa III:
sobota, 1 maja 2021:
Chrobry Nowogrodziec - LZS Brzeźnik 5-1
KS Stare Jaroszowice - LKS Mierzwin 2-1
LZS Niwnice - Orzeł Gościszów 1-3
WKS Żarki Średnie - LKS Ocice 2-3
Górnik Węgliniec - GKS Tomaszów Bolesławiecki 7-0
GKS Gromadka - Rybak Parowa 0-2
Sparta Zebrzydowa - GKS Iwiny 3-1
Majdan Bolesławice - LZS Łaziska 2-3
1. | Górnik Węgliniec | 17 | 48 | 79-19 |
2. | Chrobry Nowogrodziec | 17 | 48 | 86-17 |
3. | Rybak Parowa | 17 | 36 | 46-31 |
4. | KS Stare Jaroszowice | 17 | 32 | 50-37 |
5. | LZS Brzeźnik | 17 | 31 | 37-28 |
6. | Sparta Zebrzydowa | 17 | 26 | 50-32 |
7. | GKS Gromadka | 17 | 24 | 32-37 |
8. | GKS Iwiny | 17 | 23 | 39-43 |
9. | WKS Żarki Średnie | 17 | 23 | 32-43 |
10. | Orzeł Gościszów | 17 | 23 | 57-51 |
11. | LZS Niwnice | 17 | 21 | 36-59 |
12. | LKS Ocice | 17 | 20 | 32-36 |
13. | LZS Łaziska | 17 | 13 | 26-52 |
14. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 17 | 11 | 26-42 |
15. | Majdan Bolesławice | 17 | 8 | 25-79 |
16. | LKS Mierzwin | 17 | 6 | 23-70 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-05-01 00:15
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192