129.89

97.78

6.92

4.63

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-25 o godzinie 20:00.

Jeden punkt na zakończenie sezonu

Blisko wygrania pierwszego meczu na wyjeździe w sezonie 2020/2021 byli piłkarze ręczni Śniadka Jelenia Góra. Na zakończenie rozgrywek wojewódzkiej ligi juniorów młodszych nasz zespół przegrał po rzutach karnych z UKS Kąty Wrocławskie. Gospodarze przystąpili do tego spotkania w 6-osobowym składzie.
Spotkanie od początku było bardzo zacięte, można powiedzieć gol za gol. W 53-ej minucie Karol Lewkowicz wyprowadził jeleniogórzan na 36-35. Gospodarze nie złożyli broni i zdobywając cztery gole z rzędu wyszli na prowadzenie 39-36, trafiali Marcin Dragon x2 oraz Jakub Paleczek x2. Ekipa trenera Jarosława Zawiślańskiego miała cztery minuty czasu na reakcję i ta była właściwa, bo po akcjach Igora Piotrowskiego, Ernesta Kołodzieja i Michała Krzeczowskiego x2 Śniadek na sekundy przed końcem prowadził jednym golem. Niestety ostatni słowo należało do miejscowych, którym remis zapewnił Paleczek.
Konkurs rzutów karnych potoczył się po myśli Kątów Wrocławskich, choć rozpoczęli go pudłem Mateusza Musiała. Ze strony Śniadka nieudane próby zaliczyli Piotrowski i Krzeczowski, co dało wygraną gospodarzom 4-3.
Ostatecznie Śniadek zakończył rozgrywki grupy B ligi wojewódzkiej na ostatnim miejscu, 4 pkt., bramki 407-539.

UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - ŚNIADEK JELENIA GÓRA 40-40 (20-19), k. 4-3

UKS: Najdrowski - Dragon - 21, Paleczek - 15, Musiał - 4, Turkiewicz, Wirchniański.

Trener: Bartosz Wróblewski.

ŚJG: Gasperowicz, Stępień - Suchanecki - 2, Lewkowicz - 3, Krzeczowski - 17, Gaborec - 1, Piotrowski - 4, Paprotny - 3, Kołodziej - 10.

Trener: Jarosław Zawiślański.

Sędziowali: Karolina Cieślik i Aleksander Ratowski.

2021-04-27 12:13