127.33

31.22

10.81

7.86

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-13 o godzinie 04:00.

ŁKS za mocny dla AZS Kolegium Karkonoskie

Gospodynie przystąpiły do meczu bez Keili Beachem i Jocelyn Penn. Obie Amerykanki otrzymały zgodę na wcześniejszy wyjazd w rodzinne strony, gdzie biorą udział w testach do zawodowej ligi WNBA. Przez pierwsze fragmenty meczu oba zespoły, ze wskazaniem na przyjezdne grały nieskutecznie. Łodzianki w pierwszej kwarcie na 18 prób tylko 5 razy trafiły do kosza z gry. Mimo tego po 10min. wygrywały jednak 13:8, ale po zrywie miejscowych na początku drugiej ćwiartki był remis po 15.

W zespole gospodyń dobrze mecz rozpoczęła Izabela Bogdan a w dalszej części w jej ślady poszła Natalia Małaszewska i Magdalena Gawrońska. Do przerwy jeleniogórzanki przegrywały jednak 28:34, a po przerwie nie zdołały odwrócić wyniku i uległy 64:71. Tragedii z porażki nie robił trener Rafał Sroka. - Dziewczyny walczyły ile tylko miały sił i za to im chwała. Taki jest sport, raz się wygrywa, a raz przegrywa - przyznał.

AZS KK JG - ŁKS ŁÓDŹ 64:71 (8:13, 20:21, 12:18, 24:19)

AZS: Małaszewska 16 (3), Scott 7 (1), Gawrońska 15 (4), Kret 3, Wójcik 1 oraz Szczuraszek 0, Myćka 7 (1), Bogdan 15 (3).
ŁKS: Krystofova 16 (2), Żytomirska 10, Wlaźlak 11, Dominauskaite 3 (1), Skorek 0 oraz Piątkowska 5, Oliveira 12 (2), Owczarek 14 (4), Pope 0.