7.86

C6H6

5.91

991.09

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 25-02-2021 o godzinie 22:00.

Jak równy z równym

Remisem 1-1 zakończył się mecz Lotnika Jeżów Sudecki z Pogonią Świerzawa. Do przerwy prowadzili goście po golu Michała Bigosa. W drugiej połowie do remisu mógł doprowadzić Maciej Suchanecki, ale nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Górskim. Zawodnik Lotnika przegrał pojedynek z bramkarzem rywali. IV-ligowcom udało się wyrównać w ostatniej akcji meczu. Gola zdobył Damian Górgul.
- Wyrównany mecz. Obie drużyny zdobyły po jednym golu z minimalnego spalonego - krótko podsumował sparing trener Lotnika Artur Milewski.
- Do meczu podeszliśmy mając w nogach wyczerpujące treningi oraz zeszłotygodniowy ciężki sparing z IV-ligowcem, z okręgu legnickiego. Na mecz z Lotnikiem taktyka zakładała, aby poszczególne formacje grały blisko siebie, by nie dawać rywali okazji do stworzenia sytuacji strzeleckich. Dało to efekt w postaci strzelonej bramki i czystego konta do ostatniej minuty. Stracony gol w ostatniej minucie to efekt trzech zmian na pozycji bramkarza. Daliśmy możliwość pogrania wszystkim zawodnikom. Dziękuję przeciwnikowi za solidny sparing - mówił po meczu prezes Pogoni Emil Chlebosz.

LJS: Jarosz - Bereźnicki, Białkowski, Czpakowski, Saniuk, Orzeszko, Niemirski, Górski, Kieć, Suchanecki, Górgul / Marmurenko, Kustosz, Zawadzki, Wersocki, Madej, Niebieski, Gojdka, Świesiulski.
Trener: Artur Milewski.

POGOŃ: Kłobucki - Łaba, W. Chlebosz, Krajewski, Hyndle, Szeliga, Marzec, Kurek, Maraszek, Bigos, Cichoń / Madejczyk, E. Chlebosz, Ochab, Kołkowski, Kurowski.
Trener: Arkadiusz Paluch.

Sędziowali: Dariusz Czechowski i Lesław Olejarczyk.