CO
152.87
mg/m3
O3
112.75
ug/m3
PM10
15.66
ug/m3
PM2.5
9.46
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
Sprzedam:
- Drewnopodobne belki SUFITOWE NA WYMIA... (2024.05.04)
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.05.03)
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
- Marjan:
› Zestaw par 17. kolejki B klasy
2024.05.11 12:19
- Kibico:
› Zestaw par 17. kolejki B klasy
2024.05.11 11:55
- Prezes:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 11:07
- Parol:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 10:01
- Arek:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 08:29
dolar amerykański | 1 USD | 3.9866 | |
euro | 1 EUR | 4.2979 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3984 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9961 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1723 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki sparingów (19-21 lutego)
piątek, 19 lutego 2021:Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów 2-1 (0-1)
GKS Mirków Długołęka - Błysk Kuźniczysko 2-1 (1-0)
Górnik Polkowice - Miedź II Legnica 4-2 (1-0)
sobota, 20 lutego 2021:
Piast Wykroty - Chojnowianka Chojnów 4-4 (4-2)
Górnik Złotoryja - Orkan Szczedrzykowice 1-1
BKS Bolesławiec - ŁKS Łęknica 3-3 (3-1)
Nysa Zgorzelec - Victoria Ruszów 3-2
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Leśna 3-1 (0-1)
Stilon Gorzów Wielkopolski - Chrobry II Głogów 3-3
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra 2-1 (2-0)
Iskra Łagów - Chrobry Nowogrodziec 4-3 (0-3)
Orzeł Mysłakowice - Chmielanka Chmieleń 8-3
AKS Strzegom - Polonia Stal Świdnica 2-1
Polonia Środa Śląska - Iskra Księginice 2-0
Lechia Piechowice - Kwisa Świeradów Zdrój 5-2
Cosmos Radzimów - Górnik Węgliniec 3-3
Konfeks Legnica - MKP Wołów 1-5
Lotnik Jeżów Sudecki - Pogoń Świerzawa 1-1
Pogoń Oleśnica - Sokół Marcinkowice 3-3
Kuźnia Jawor - Orzeł Lubawka 2-2
Promień Żary - Stal Chocianów 4-2
Olimpia Kowary - Czarni Przedwojów 6-0
Górnik Wałbrzych - Olimpia Kamienna Góra 1-4 (1-0)
Victoria Jelenia Góra - Karkonosze Jelenia Góra js 2-9 (0-4)
Victoria Świebodzice - KS Łomnica 1-1 (0-1)
Łużyce Lubań - Piast Iłowa 2-6
Lech Ręczyn - Jaśnica Opolno Zdrój 0-3
Miedź Legnica js - Mewa Kunice 2-1
LZS Kościelnik - LZS Brzeźnik 2-4 (2-1)
Piast Zawidów - KS Stare Jaroszowice 2-2
Łużyce Lubań mł - AMP Bolesławiec mł, godz. 12:00 w Lubaniu
niedziela, 21 listopada 2021:
Woskar Szklarska Poręba - Halniak Miłków 4-7
Olimpia Olszanica - GKS Iwiny 2-4
Nysa Zgorzelec tr - Fatma Pobiedna tr 9-0
WKS Żarki Średnie - Błękitni Studniska Dolne 2-7
Hutnik Pieńsk - Gryf Gryfów Śląski 3-1 (2-0)
LZS Ostaszów - GKS Gromadka 3-1
Victoria Czadrów - Uran Okrzeszyn 3-1
Pub Gol Jelenia Góra - Wilkowianka Wilków 1-1 (0-1)
Łużyce Lubań js - Korona Radostów 8-4
Kwisa Mroczkowice - Fatma Pobiedna 1-1
WKS Pilchowice - Czarni Lwówek Śląski 1-5
Zryw Ubocze - Pogoń Wleń 2-8
Przyszłość Dłużyna - Łazek Pisarzowice 5-6 (1-5)
Orliki Oldboys Węgliniec - KS Milików 6-9
Włókniarz Kudowa Zdrój - Słowianin Wolibórz 3-5
Górnik Lubin - Prochowiczanka Prochowice 3-3
Twardy Świętoszów - Iskra Małomice 5-1
Olsza Olszyna - LZS Łaziska 3-1 (2-0)
Sparta Rudna - Zamet Przemków 8-2
FC Karpacz - KKS Jelenia Góra 2-8
Odra Ścinawa - Apis Jędrzychowice 2-1
Bóbr Marciszów - Potok Karpniki 6-3
Bóbr Opawa - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1-3
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-02-21 00:03
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-05-04
komentarze: 50
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 51
› Wyniki i tabela po 28. ...
2024-05-04
komentarze: 33