CO
540.32
mg/m3
O3
31.91
ug/m3
PM10
35.12
ug/m3
PM2.5
31.08
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- Do HAHA:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 23:51
- Mutant:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.24 22:04
- ksk:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 22:00
- HAHA:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 21:55
- KSK:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 21:50
dolar amerykański | 1 USD | 4.0417 | |
euro | 1 EUR | 4.3177 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4202 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.022 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.171 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Eliminacje turniejów o puchar prezesa DZPN
W sobotę i niedzielę (16-17 stycznia 2021) w hali przy Złotniczej odbędę się turniej eliminacyjne rozgrywek o puchar prezesa DZPN Andrzeja Padewskiego. Rywalizować będą piłkarze z roczników 2009 i 2010. Poniżej lista obecności oraz rozpiska obu imprez.Organizatorzy zapowiadają, że rygorystycznie będą przestrzegane obostrzenia związane z brakiem publiczności. Wstęp na turnieje będą mieli tylko zawodnicy, dwóch opiekunów dla każdej drużyny, media i przedstawiciele organizatora.
rocznik 2009:
sobota, 16 stycznia 2021:
grupa A:
Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
Bazalt Sulików
FA Bolesławiec
grupa B:
Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki
Chojnik Jelenia Góra
Olimpia Kowary
Karkonosze - FAB, godz. 15:15
Łużyce - Olimpia, godz. 15:30
Nysa - Bazalt, godz. 15:45
Lotnik - Chojnik, godz. 16:00
FAB - Bazalt, godz. 16:15
Olimpia - Chojnik, godz. 16:30
Karkonosze - Nysa, godz. 16:45
Łużyce - Lotnik, godz. 17:00
Nysa - FAB, godz. 17:15
Lotnik - Olimpia, godz. 17:30
Bazalt - Karkonosze, godz. 17:45
Chojnik - Łużyce, godz. 18:00
półfinał 1A-2B, godz. 18:15
półfinał 1B-2A, godz. 18:30
o III miejsce, godz. 18:45
o I miejsce, godz. 19:00
rocznik 2010:
niedziela, 17 stycznia 2021:
grupa A:
Karkonosze Jelenia Góra
Chojnik Jelenia Góra
BKS Bolesławiec
FA Bogatynia
grupa B:
Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec
FA Bolesławiec
Granica Bogatynia
Karkonosze - FA Bogatynia, godz. 15:15
Łużyce - Granica, godz. 15:30
Chojnik - BKS, godz. 15:45
Nysa - FA Bolesławiec, godz. 16:00
FA Bogatynia - BKS, godz. 16:15
Granica - FA Bolesławiec, godz. 16:30
Karkonosze - Chojnik, godz. 16:45
Łużyce - Nysa, godz. 17:00
Chojnik - FA Bogatynia, godz. 17:15
Nysa - Granica, godz. 17:30
BKS - Karkonosze, godz. 17:45
FA Bolesławiec - Łużyce, godz. 18:00
półfinał 1A-2B, godz. 18:15
półfinał 1B-2A, godz. 18:30
o III miejsce, godz. 18:45
o I miejsce, godz. 19:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-01-12 15:05
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192