CO
39.97
mg/m3
O3
71.58
ug/m3
PM10
6.67
ug/m3
PM2.5
4.53
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
- kapusta:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:22
- fabian wozny:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:19
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
B-klasa startuje 21 marca i 11 kwietnia
21 kwietnia 2021 rozpoczną rozgrywki grupy I i II B-klasy. Trzy tygodnie później - 11 kwietnia - dołączą grupy III i IV. Pozwoli to na zakończenie ligi w jednolitym terminie - 13 czerwca. Poniżej daty, które zainteresują kibiców B-klasy w rundzie wiosennej.grupy I i II:
marzec: 21, 28
kwiecień: 11, 18, 25
maj: 3, 9, 16, 23, 30
czerwiec: 3, 6, 13
grupy III i IV:
kwiecień: 11, 18, 25
maj: 1, 9, 16, 23, 30
czerwiec: 3, 6, 13
XIV kolejka B-klasy:
niedziela, 21 marca 2021:
grupa I:
Włókniarz II Chełmsko Śląskie - Bóbr Opawa
Lesk Sędzisław - Sezal 2 Janiszów
Uran Okrzeszyn - Dragon Miszkowice
Orzeł II Lubawka - Husaria Grzędy
Huragan Olszany - Victoria Czadrów
Skalnik Czarny Bór - Amfibolit Leszczyniec
Bolko Bolków - Orły Lipienica
grupa II:
Stella Lubomierz - Hottur Borowice
Potok Karpniki - KS Łomnica
GLKS Czernica - Rudawy Janowice Wielkie
KKS Jelenia Góra - Zryw Ubocze
Bielany Biedrzychowice - Juvenia Rybnica
WKS Pilchowice - Bobry Wojanów
Pauzuje Pogoń II Świerzawa.
XII kolejka B-klasy:
niedziela, 11 kwietnia 2021:
grupa III:
LZS Nowa - GKS Raciborowice
Kolonia Bolesławiec - KS Milików
GKS II Gromadka - Znicz Kruszyn
KS Włodzice - Bad Element Otok
LKS Kraśnik Dolny - KS Kotliska
Zbylut Zbylutów - KS Czerna
grupa IV:
Orzeł Platerówka - Jaśnica Opolno Zdrój
Piast Czerwona Woda - Sudety Giebułtów
Zjednoczeni Porajów Kopaczów - LZS Zaręba
Olsza II Olszyna - Orliki Oldboys Węgliniec
Granit Gierałtów - Przyszłośc Dłużyna
Pauzuje Zryw Bratków.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-01-08 11:55
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57