CO
557.74
mg/m3
O3
90.66
ug/m3
PM10
42.43
ug/m3
PM2.5
37.53
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
- sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 18:34
- Do do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 15:04
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
A-klasa rozpocznie rundę wiosenną 20 marca
Podobnie jak liga okręgowa, A-klasa również rozpocznie wiosenne granie 20 marca 2021. Terminarz tych rozgrywek będzie zbliżony do wspomnianej okręgówki z tą różnicą, iż A-klasa nie będzie grała w Wielkanoc. Natomiast zawodnicy jej klubów muszą sobie zarezerwować czas 3 maja, bo tego dnia czeka ich kolejka. Dobrym ruchem DZPN jest ustalenie XXVII kolejki na czwartek 3 czerwca. W środę 2 czerwca swoje mecze zagrają zespoły z IV ligi i okręgówki, dzięki czemu kibice będą mogli zobaczyć więcej spotkań, bo trzeba wierzyć, że w czerwcu już nikt nie będzie nam zakazywać odwiedzania boisk i stadionów.marzec: 20-21, 27-28
kwiecień: 10-11, 17-18, 24-25
maj: 1-2, 3, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30
czerwiec: 3, 5-6, 12-13, 19-20
XVI kolejka A-klasy:
sobota - niedziela, 20-21 marca 2020:
grupa I:
Mitex Podgórzyn - Piast Bolków
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków
KS Łomnica - Włókniarz Chełmsko Śląskie
Orzeł Mysłakowice - Bóbr Marciszów
KS Maciejowa - Pub Gol Jelenia Góra
Kwarc Pisarzowice - Czarni Przedwojów
Budowlani Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów
Victoria Jelenia Góra - Woskar Szklarska Poręba
grupa II:
Kwisa Mroczkowice - Kwisa Świeradów Zdrój
Granica Bogatynia - Piast Zawidów
Granica Miłoszów - Łazek Pisarzowice
Błękitni Studniska Dolne - Lech Ręczyn
Cosmos Radzimów - LZS Kościelnik
Skalnik Rębiszów - Korona Radostów
Olsza Olszyna - Pogoń Wleń
Chmielanka Chmieleń - Fatma Pobiedna
grupa III:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Chrobry Nowogrodziec
LKS Mierzwin - Rybak Parowa
Orzeł Gościszów - GKS II Gromadka
LZS Łaziska - LZS Niwnice
LKS Ocice - Majdan Bolesławice
GKS Iwiny - WKS Żarki Średnie
LZS Brzeźnik - Sparta Zebrzydowa
KS Stare Jaroszowice - Górnik Węgliniec
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2021-01-07 15:02
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57