19.99

C6H6

1.26

481.03

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 25-11-2020 o godzinie 22:00.

- Do wyżej:
Zostań sędzią piłkarskim
czas 2020.11.25 22:49

- Do wyżej:
Lider IV ligi zagra z beniaminkiem MLJ, możesz dołąc...

- Globusik:
Opłata za śmieci ma być powiązana z ilością zużytej...

Apis zdobył Leśną

Apis bieżący sezon rozpoczął słabo. Zespół miał problemy kadrowe. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że los na start przydzielił zespołowi z Jędrzychowic dwóch głównych kandydatów do awansu - Karkonosze oraz Chrobry II. O początkowych problemach w klubie nikt już nie pamięta. Wszystko udało się bowiem poukładać. Efekt? Apis zanotował serię 15 spotkań bez porażki. 11 z tych pojedynków wygrał, a ostatnie z nich w ostatnią sobotę w Leśnej. Mecz z Włókniarzem goście rozpoczęli w najlepszy możliwy dla siebie sposób, bo już w 2. min wygrywali po bramce Ciupki. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył E. Bystryk. Zespół trenera Gerarda Jurewicza kontrolował sytuację po zmianie stron i dołożył jeszcze jednego gola. Jego autorem w 67. min był Ciupka.

WŁÓKNIARZ LEŚNA - APIS JĘDRZYCHOWICE 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Ciupka (2), 0:2 E. Bystryk (44), 0:3 Ciupka (67).
Żółte kartki: J. Gilewski oraz P. Bystryk, Kościuk.
Sędziował: Waldemar Socha (Jelenia Góra).

WŁÓKNIARZ: M. Gilewski - J. Gilewski, Smurzyński, Pieśkiewicz (76 Kwiatkowski), Rybus, Rewers (59 Panek), Fedorowicz (64 Radziuk), Góraj, M. Kalka, K. Kalka, Teske (46 Wichuła).
APIS: Smołuch - Medyński, Ciupka (85 Grajek), P. Bystryk, E. Bystryk, Woźniczka, Kościuk, Mockało, Machowski, Liszka (80 Woźny), Piechno (70 Rachański).