CO
44.51
mg/m3
O3
92.59
ug/m3
PM10
5.99
ug/m3
PM2.5
3.94
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- lzs:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 19:01
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XII kolejce Alniko A-klasy
XII kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 24 października 2020:
Halniak Miłków - Kwarc Pisarzowice 4-1
Orzeł Wojcieszów - Mitex Podgórzyn 6-1
Czarni Przedwojów - Pub Gol Jelenia Góra 2-3
Victoria Jelenia Góra - KS Łomnica 2-1
niedziela, 25 października 2020:
Czarni Strzyżowiec - Budowlani Wojcieszów 4-0
Włókniarz Chełmsko Śląskie - KS Maciejowa 7-2
Bóbr Marciszów - Piast Bolków 3-0 vo.
Woskar II Wojcieszyce - Orzeł Mysłakowice 2-1
1. | Victoria Jelenia Góra | 12 | 36 | 65-12 |
2. | Pub Gol Jelenia Góra | 12 | 28 | 40-23 |
3. | KS Łomnica | 12 | 26 | 45-14 |
4. | Czarni Strzyżowiec | 12 | 26 | 42-13 |
5. | Bóbr Marciszów | 12 | 25 | 36-21 |
6. | Orzeł Mysłakowice | 12 | 20 | 42-19 |
7. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 12 | 20 | 32-24 |
8. | Czarni Przedwojów | 12 | 18 | 31-22 |
9. | Orzeł Wojcieszów | 12 | 16 | 34-26 |
10. | Woskar II Wojcieszyce | 12 | 15 | 20-37 |
11. | Halniak Miłków | 12 | 12 | 30-39 |
12. | Piast Bolków | 12 | 12 | 20-38 |
13. | Budowlani Wojcieszów | 12 | 10 | 17-41 |
14. | KS Maciejowa | 12 | 10 | 18-52 |
15. | Kwarc Pisarzowice | 12 | 3 | 14-63 |
16. | Mitex Podgórzyn | 12 | 3 | 9-51 |
grupa II:
sobota, 24 października 2020:
Skalnik Rębiszów - Lech Ręczyn 3-2
Piast Zawidów - Cosmos Radzimów 1-5
Łazek Pisarzowice - Granica Bogatynia 4-2
niedziela, 25 października 2020:
Kwisa Mroczkowice - Olsza Olszyna 4-6
Granica Miłoszów - Chmielanka Chmieleń 1-4
Kwisa Świeradów Zdrój - Korona Radostów 1-1
Fatma Pobiedna - Błękitni Studniska Dolne 1-3
Pogoń Wleń - LZS Kościelnik 1-2
1. | Cosmos Radzimów | 12 | 33 | 45-11 |
2. | Błękitni Studniska Dolne | 12 | 30 | 40-19 |
3. | Piast Zawidów | 12 | 28 | 60-24 |
4. | Kwisa Świeradów Zdrój | 12 | 26 | 37-16 |
5. | Skalnik Rębiszów | 12 | 22 | 31-38 |
6. | Łazek Pisarzowice | 12 | 22 | 33-29 |
7. | LZS Kościelnik | 12 | 22 | 28-15 |
8. | Olsza Olszyna | 12 | 21 | 42-21 |
9. | Chmielanka Chmieleń | 12 | 19 | 21-28 |
10. | Granica Bogatynia | 12 | 16 | 26-35 |
11. | Korona Radostów | 12 | 14 | 27-36 |
12. | Fatma Pobiedna | 12 | 9 | 23-36 |
13. | Granica Miłoszów | 12 | 7 | 19-49 |
14. | Lech Ręczyn | 12 | 5 | 19-44 |
15. | Kwisa Mroczkowice | 12 | 4 | 20-45 |
16. | Pogoń Wleń | 12 | 2 | 12-37 |
grupa III:
niedziela, 25 października 2020:
LKS Mierzwin - LZS Łaziska 1-1
Sparta Zebrzydowa - Chrobry Nowogrodziec 0-1
WKS Żarki Średnie - Górnik Węgliniec 0-5
Majdan Bolesławice - KS Stare Jaroszowice 2-2
Orzeł Gościszów - LKS Ocice 3-1
Rybak Parowa - GKS Iwiny 4-2
LZS Niwnice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-2
GKS Gromadka - LZS Brzeźnik 1-0
1. | Chrobry Nowogrodziec | 12 | 36 | 67-11 |
2. | Górnik Węgliniec | 12 | 36 | 60-10 |
3. | Sparta Zebrzydowa | 12 | 23 | 41-20 |
4. | KS Stare Jaroszowice | 12 | 23 | 37-23 |
5. | LZS Brzeźnik | 12 | 22 | 26-16 |
6. | Rybak Parowa | 12 | 21 | 32-27 |
7. | LZS Niwnice | 12 | 18 | 27-44 |
8. | GKS Gromadka | 12 | 17 | 24-30 |
9. | Orzeł Gościszów | 12 | 16 | 45-39 |
10. | LKS Ocice | 12 | 14 | 21-25 |
11. | GKS Iwiny | 12 | 14 | 27-33 |
12. | WKS Żarki Średnie | 12 | 11 | 17-38 |
13. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 12 | 8 | 22-29 |
14. | LKS Mierzwin | 12 | 6 | 18-51 |
15. | Majdan Bolesławice | 12 | 5 | 18-63 |
16. | LZS Łaziska | 12 | 4 | 16-39 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-10-25 00:15
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57