146.17

66.42

5.71

4.14

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-20 o godzinie 10:00.

Mocne uderzenie po przerwie

Szansę na podwójny awans tej jesieni mają młodzicy Karkonoszy Jelenia Góra. Pierwszy zespół prowadzony przez trenera Pawła Walczaka bez straty punktu jest liderem II ligi wojewódzkiej, a druga drużyna po tej kolejce objęła prowadzenie w lidze okręgowej. Biało - niebiescy w meczu na szczycie ograli na wyjeździe dotychczasowego lidera - Majdan Bolesławice 6-1.
Do przerwy prowadzili gospodarze po golu Macieja Skrabuchy. Jeleniogórzanie do pracy zabrali się w po zmianie stron. Wyrównał Łukasz Popera, a dwie minuty później prowadzenie Karkonoszom dał Jakub Pakosz. Kolejne gole posypały się lawinowo. Trafiali jeszcze: Oliwier Czyzio, Szymon Dragun, Bartosz Bartyś i Kacper Skórka.

MAJDAN BOLESŁAWICE - KARKONOSZE II JELENIA GÓRA 1-6 (1-0)

Bramki: 1-0 Skrabucha 11', 1-1 Popera 36', 1-2 Pakosz 38', 1-3 Czyzio 41', 1-4 Dragun 44', 1-5 Bartyś 51', 1-6 Skórka 54'.
Sędziował: Sławomir Turkiewicz.

MAJDAN: Garmider - Nowak, Mularczyk, Czułajewski, Kołodziej, Dudek, Jamroży, Skrabucha, Kubicz / T. Siemieńko, Kosztowniak, Kujawa, J. Siemieńko.
Trener: Mirosław Skrabucha.

KSK II: Stępniak - Czubocha, Czyzio, Grzankowski, Kurowski, Machowski, Nowak, Pakosz, Popera / Bartyś, Dragun, Kisły, Konieczko, Romańczuk, Skórka, Stankiewicz, Stasiak, Wierzbicki.
Trener: Mateusz Durlak.

2020-10-22 13:48