366.44

68.86

23.90

19.43

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-26 o godzinie 23:00.

Zasłużona wygrana Orła

Trzy punkty z wymagającym rywalem zdobyli piłkarze Orla Mysłakowice, którzy na własnym boisku ograli Czarnych Strzyżowiec 2-1. Jak mówi trener gości Robert Rodziewicz, wygrana mysłakowiczan była zasłużona, choć niewiele brakowało, aby Czarni wyjechali z jednym punktem, bowiem w ostatniej minucie Jakub Wójcicki trafił piłką w poprzeczkę.
Orzeł zagrał bardzo skutecznie w pierwszym kwadransie. W 12-ej minucie strzałem w długi róg Tomasza Górala pokonał Kacper Gęślak. Po trzech minutach było 2-0. Tym razem z drugiej strony pola karnego skuteczną akcję przeprowadził Tomasz Woźniczka. Po zmianie stron Czarni szukali gola kontaktowego, a miejscowi groźnie kontrowali. Problemem Orła była skuteczność. Kwadrans przed końcem kiks obrońcy Orła wykorzystał Wójcicki i było już tylko 2-1. Końcówka to desperackie ataki gości i kontry gospodarzy. Gol nie padł dla żadnej ze stron, choć jak zaznaczyliśmy na wstępie bliski wyrównania był Wójcicki.
- Lepiej zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie, choć ją przegraliśmy 0-2. Po zmianie stron Orzeł miał kilka setek, ale na nasze szczęście nie potrafili ich wykorzystać. Podsumowując, wygrana należała się gospodarzom - komentuje trener Czarnych.

ORZEŁ MYSŁAKOWICE - CZARNI STRZYŻOWIEC 2-1 (2-0)

Bramki: 1-0 Gęślak 12', 2-0 Woźniczka 15', 2-1 Wójcicki 75'.
Żółte kartki: Matuszewski oraz P. Góral, Rodziewicz, D. Romaniak.
Sędziowali: Piotr Tośko oraz Dariusz Sasiela i Bogdan Kowalski.
Bez publiczności.

ORZEŁ: Kustosz - Lewandowski (70' Gałek), Matuszewski, Uroda, Błaszczyk, Gęślak, Michalik (65' Nygbur), Podhorodecki, Sokołowski, Szkudlarek, Woźniczka.
Trener: Tomasz Woźniczka.

CZARNI: T. Góral - Małoszek, Kasztelan, Dudek, P. Góral, Kisiel, Łukasik, Rodziewicz, D. Romaniak (85' Wójcik), M. Romaniak, Wójcicki.
Trener: Robert Rodziewicz.