CO
201.04
mg/m3
O3
67.72
ug/m3
PM10
24.30
ug/m3
PM2.5
19.04
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 23:09
- Stawiajcie 100% takie wyniki będą:
› Zestaw par 26. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.04.23 22:18
- Do do wyżej:
› Koniec koszmarnej serii!
2024.04.23 21:26
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.23 20:48
- region jg:
› Barycz pierwszym finalistą PP DZPN
2024.04.23 20:44
dolar amerykański | 1 USD | 4.061 | |
euro | 1 EUR | 4.3335 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4535 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0238 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XI kolejce Alniko A-klasy
XI kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 17 października 2020:
Czarni Przedwojów - Victoria Jelenia Góra 4-6
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów 3-5
Mitex Podgórzyn - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1-2
niedziela, 18 października 2020:
KS Maciejowa - Halniak Miłków 0-9
Kwarc Pisarzowice - Woskar II Wojcieszyce 3-5
Pub Gol Jelenia Góra - Bóbr Marciszów 3-2
Budowlani Wojcieszów - KS Łomnica 1-5
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec 2-1
1. | Victoria Jelenia Góra | 11 | 33 | 63-11 |
2. | KS Łomnica | 11 | 26 | 44-12 |
3. | Pub Gol Jelenia Góra | 11 | 25 | 37-21 |
4. | Czarni Strzyżowiec | 11 | 23 | 38-13 |
5. | Bóbr Marciszów | 11 | 22 | 33-21 |
6. | Orzeł Mysłakowice | 11 | 20 | 41-17 |
7. | Czarni Przedwojów | 11 | 18 | 29-19 |
8. | Włókniarz Chełmsko Śląskie | 11 | 17 | 25-22 |
9. | Orzeł Wojcieszów | 11 | 13 | 28-25 |
10. | Woskar II Wojcieszyce | 11 | 12 | 18-36 |
11. | Piast Bolków | 11 | 12 | 20-35 |
12. | Budowlani Wojcieszów | 11 | 10 | 17-37 |
13. | KS Maciejowa | 11 | 10 | 16-45 |
14. | Halniak Miłków | 11 | 9 | 26-38 |
15. | Kwarc Pisarzowice | 11 | 3 | 13-59 |
16. | Mitex Podgórzyn | 11 | 3 | 8-45 |
grupa II:
sobota, 17 października 2020:
Piast Zawidów - Kwisa Mroczkowice 7-2
LZS Kościelnik - Łazek Pisarzowice 0-1
Skalnik Rębiszów - Cosmos Radzimów 1-7
Granica Bogatynia - Kwisa Świeradów Zdrój 1-5
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Wleń 5-0
niedziela, 18 października 2020:
Lech Ręczyn - Fatma Pobiedna 5-1
Chmielanka Chmieleń - Olsza Olszyna 0-6
Korona Radostów - Granica Miłoszów 4-2
1. | Cosmos Radzimów | 11 | 30 | 40-10 |
2. | Piast Zawidów | 11 | 28 | 59-19 |
3. | Błękitni Studniska Dolne | 11 | 27 | 37-18 |
4. | Kwisa Świeradów Zdrój | 11 | 25 | 36-15 |
5. | Skalnik Rębiszów | 11 | 19 | 28-36 |
6. | Łazek Pisarzowice | 11 | 19 | 29-27 |
7. | LZS Kościelnik | 11 | 19 | 26-14 |
8. | Olsza Olszyna | 11 | 18 | 36-17 |
9. | Chmielanka Chmieleń | 11 | 16 | 17-27 |
10. | Granica Bogatynia | 11 | 16 | 24-31 |
11. | Korona Radostów | 11 | 13 | 26-35 |
12. | Fatma Pobiedna | 11 | 9 | 22-33 |
13. | Granica Miłoszów | 11 | 7 | 18-45 |
14. | Lech Ręczyn | 11 | 5 | 17-41 |
15. | Kwisa Mroczkowice | 11 | 4 | 16-39 |
16. | Pogoń Wleń | 11 | 2 | 11-35 |
grupa III:
sobota, 17 października 2020:
KS Stare Jaroszowice - LZS Niwnice 4-5
niedziela, 18 października 2020:
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Gromadka 1-1
Sparta Zebrzydowa - LKS Mierzwin 8-0
LZS Brzeźnik - Rybak Parowa 2-1
Chrobry Nowogrodziec - WKS Żarki Średnie 9-1
LKS Ocice - LZS Łaziska 1-1
GKS Iwiny - Orzeł Gościszów 3-2
Górnik Węgliniec - Majdan Bolesławice 12-2
1. | Chrobry Nowogrodziec | 11 | 33 | 66-11 |
2. | Górnik Węgliniec | 11 | 33 | 55-10 |
3. | Sparta Zebrzydowa | 11 | 23 | 41-19 |
4. | LZS Brzeźnik | 11 | 22 | 26-15 |
5. | KS Stare Jaroszowice | 11 | 22 | 35-21 |
6. | Rybak Parowa | 11 | 18 | 28-25 |
7. | LZS Niwnice | 11 | 15 | 24-42 |
8. | LKS Ocice | 11 | 14 | 20-22 |
9. | GKS Gromadka | 11 | 14 | 23-30 |
10. | GKS Iwiny | 11 | 14 | 25-29 |
11. | Orzeł Gościszów | 11 | 13 | 42-38 |
12. | WKS Żarki Średnie | 11 | 11 | 17-33 |
13. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 11 | 8 | 20-26 |
14. | LKS Mierzwin | 11 | 5 | 17-50 |
15. | Majdan Bolesławice | 11 | 4 | 16-61 |
16. | LZS Łaziska | 11 | 3 | 15-38 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-10-18 00:32
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192