CO
184.58
mg/m3
O3
106.70
ug/m3
PM10
9.74
ug/m3
PM2.5
6.75
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione ostatnu ... (2024.04.26)
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
- Hahahah:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 21:26
- Obserwator:
› Karkonosze w finale
2024.04.26 19:46
- lzs:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 19:31
- Kibic:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 19:07
- lzs:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 18:33
dolar amerykański | 1 USD | 4.0245 | |
euro | 1 EUR | 4.3225 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4145 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0414 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1719 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par IX kolejki Alniko A-klasy
IX kolejka Alniko A-klasy:grupa I:
sobota, 3 października 2020:
Czarni Przedwojów - Orzeł Wojcieszów, godz. 15:00
Mitex Podgórzyn - Woskar II Wojcieszyce, godz. 16:00
Piast Bolków - Halniak Miłków, godz. 16:00
niedziela, 4 października 2020:
KS Maciejowa - Czarni Strzyżowiec, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Victoria Jelenia Góra, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Budowlani Wojcieszów, godz. 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 13:00
grupa II:
sobota, 3 października 2020:
LZS Kościelnik - Granica Miłoszów, godz. 15:00
Piast Zawidów - Fatma Pobiedna, godz. 15:00
Granica Bogatynia - Olsza Olszyna, godz. 15:00
Skalnik Rębiszów - Kwisa Mroczkowice, godz. 16:00
Błękitni Studniska Dolne - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 16:00
niedziela, 4 października 2020:
Pogoń Wleń - Cosmos Radzimów, godz. 15:00
Lech Ręczyn - Łazek Pisarzowice, godz. 15:00
Korona Radostów - Chmielanka Chmieleń, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 3 października 2020:
WKS Żarki Średnie - LKS Mierzwin, godz. 16:00
niedziela, 4 października 2020:
Sparta Zebrzydowa - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
GKS Iwiny - LKS Ocice, godz. 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Orzeł Gościszów, godz. 15:00
KS Stare Jaroszowice - Rybak Parowa, godz. 15:00
Górnik Węgliniec - GKS Gromadka, godz. 15:00
LZS Brzeźnik - LZS Łaziska, godz. 15:00
Chrobry Nowogrodziec - LZS Niwnice, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2020-09-29 18:56
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192